چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 05:12 ب.ظ

- حوادث

تاریخ 12:48:07 1392/12/21
فرمانده پلیس راه مازندران :

29 اسفند تردد ازمحور چالوس به سمت کرج ممنوع است

مازنیوز:سرهنگ جعفر محمد نژاد فرمانده پلیس راه مازندران اظهار داشت: پیش بینی می شود از 27 الی بعداظهر 29  اسفندماه به دلیل حجم تردد بالا شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مواصلاتی استان باشیم.
29 اسفند تردد ازمحور چالوس به سمت کرج ممنوع است

به گزارش مازنیوز:سرهنگ جعفر محمد نژادظهار داشت: پیش بینی می شود از 27 الی بعداظهر 29  اسفندماه به دلیل حجم تردد بالا شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مواصلاتی استان باشیم.

وی با بیان اینکه  عصر روز 29 اسفندماه الی ظهر اول فروردین ماه ترافیک روانی در سطح استان برقرار است گفت: اوج ترافیک از 2 ، 3 و 4 در محورهای برون شهری و درون شهری استان است.

فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: پلیس راه به صورت شبانه روزی از قبل از عید نوروز تا بعد ایام تعطیلات در نقاطی که گره های کور ترافیکی وجود دارد جهت روان سازی ترافیک استقرار دارند.

محمدنژاد با بیان اینکه محورهای هراز،کندوان و سوادکوه از پرخطرترین محورهای استان است گفت: از میان این محورهای پرخطر محور هراز بیشترین خطرات را در بردارد و مسافران و گردشگران نوروزی با احتیاط از این محور تردد کنند.

وی تصریح کرد: در محدوده گدوک تا ورسک به دلیل مه آلود بودن بالا و دارا بودن پیچ های خطرناک شاهد کشته های بسیاری هستیم و هم وطنان باید با سرعت مطمئنه در این محور تردد کنند.

فرمانده پلیس راه مازندران یادآور شد: در ایام نوروز متخلفانی که دارای خلافی بالای 30 نمره منفی و جریمه های بیش از یک میلیون تومان داشته باشند خودرو آنان متوقف شده و به پارکینگ انتقال داده می شود.

محمدنژاد ادامه داد: روزهای 28 الی 29 اسفندماه مسافران ورودی به استان چنانچه دچار ناهنجاری باشند خودرو انان تا 15 فروردین ماه در پارکینگ نگهداری می شود.

وی خاطرنشان کرد: روز  29 اسفندماه تردد از محور چالوس به سمت کرج ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران به صدور جریمه های سنگین اشاره کرد و افزود: جریمه های سنگین یک میلیونی تا 10 میلیون تومانی را در زمان پیک و غیر پیک سفر داریم.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات