چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 04:12 ب.ظ

- حوادث

تاریخ 22:37:26 1393/01/19
سردار مسعود جعفری‌نسب

باند سارقان سیم برق در مازندران متلاشی شد

مازنیوز:سردار مسعود جعفری نسب فرمانده انتظامی مازندران، از انهدام باند سارقان سیم برق و باند کلاهبرداری یک میلیارد ریالی در استان خبر داد.
باند سارقان سیم برق در مازندران متلاشی شد

به گزارش مازنیوز:سردار مسعود جعفری نسب در گفتگو با خبرنگاران افزود: با انهدام دو باند سرقت سیم برق و توقیف یک دستگاه خودرو مقادیری سیم برق کشف شد و ماموران با شناسایی پنج عضو این باند و یک نفر مالخر این باند را متلاشی کردند.

وی اظهار داشت: همچنین در یکی از روستاهای نکا نیز گزارش سرقت سیم برق اعلام شد که ماموران در اقدامی بک یک خودرو پراید مظنون شده و دو نفر را در این زمینه دستگیر شکردند.

سردار جعفری نسب، انهدام باند کلاهبرداری یک میلیارد و 700 میلیون ریالی در نوشهر را از دیگر اقدامات بیان کرد و گفت: ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته پس از چند روز کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی از فعالیت اعضای باند کلاهبرداری حرفه ای با خبر شدند و ماموران در ادامه تحقیقات دریافتند، این افراد پس از شناسایی زمین هایی که مالکان آنها در خارج از شهرستان سکونت دارند، با جعل اسناد و مدارک اقدام به فروش آن به افراد دیگر می کردند.

وی افزود: با هماهنگی قضایی ماموران پس از شناسایی اعضای اصلی این باند ، در عملیاتی غافلگیرانه متهمان به نام های \" علی – م \" سرکرده باند ، \" علی – ر\" و \" رضا – الف \" را دستگیر کردند.

وی از عملیات ضربتی پلیس در شناسایی و دستگیری سه متهم به شرارت و درگیری در نور خبر داد و گفت:ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری ماموران انتظامی بخش\" چمستان \" و پاسگاه انتظامی \" ناتل کنار \"، پس از چند روز کار مشترک انتظامی و اطلاعاتی موفق شدند، سه متهم به شرارت به نام های \" کیوان - ش\" ، \" مهدی - الف \" و \" مهدی – ک \" را شناسایی کنند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات