چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 04:12 ب.ظ

- حوادث

تاریخ 18:34:01 1394/09/05

مامور نیروی انتظامی بابلسر حین ماموریت کشته شد

مازنیوز:استواریکم سید محمد عبدی از ماموران فرماندهی انتظامی بابلسرمازندران، شب گذشته حین اجرای ماموریت، بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
مامور نیروی انتظامی بابلسر حین ماموریت کشته شد

به گزارش مازنیوزبه نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، در پی کسب خبری در ساعت 1 و 27 دقیقه بامداد امروز از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 بابلسر، مبنی بر تهدید به مرگ خانواده ای در بخش بهنمیر بابلسر، ماموران گشت انتظامی بخش به سر اکیپی استوار یکم سید محمد عبدی پاشاکلایی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در میدان شهدا بهنمیر به یک دستگاه خودرو سواری پراید پارک شده در کنار میدان مظنون شدند.

ماموران در حال بررسی موضوع بودند، که ناگهان یکی از سرنشینان خودرو با استفاده از سلاح شکاری به سمت مامور انتظامی اقدام به تیراندازی می‌کند و با سرعت از صحنه متواری می‌شود.

با وقوع این حادثه مصدوم سریعاً به مرکز درمانی منتقل، که به علت شدت جراحات وارده این مأمور انتظامی 26 ساله که حدود دو ماه از ازدواجش گذشته بود، در این مأموریت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، عامل تیراندازی و شهادت این مامور انتظامی به نام " م- ع" از اراذل و اوباش و شرور معروف بوده که شناسایی شد.

فرمانده نیروی انتظامی منطقه بابلسردراین رابطه گفت: چهار نفر دستگیر و قاتل که جزو اراذل و اوباش شهر است فرار کرده است.

فتحعلی‌پور در پایان گفت: همه افراد دستگیرشده و قاتل فراری بابلسری هستند. با شناسایی این متهم تلاش پلیس برای شناسایی مخفیگاه متهم و دستگیری وی همچنان ادامه دارد.

مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید گرانقدر 8 و 30 دقیقه صبح جمعه ششم آذر ماه در شهرستان بابلسر و ساعت 10 صبح همان روز در شهرستان ساری با حضور مسئولان و مردم شهید پرور مازندران برگزار می‌شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات