چهار شنبه، 09 بهمن 98 ساعت 08:11 ق.ظ

- حوادث

تاریخ 13:04:45 1395/01/07
دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران

اقامت ۴.۸ میلیون گردشگر نوروزی در استان مازندران

دلاور بزرگ نیا امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار داشت: با آغاز دور دوم سفرهای نوروزی استان مازندران همچنان شاهد ورود افزایش مسافران به استان هستیم.
اقامت ۴.۸ میلیون گردشگر نوروزی در استان مازندران

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر مازندران افزود: از 28 اسفند تا 5 فروردین بیش از 4 میلیون و 800 هزار نفر شب دراستان مازندران  اقامت کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با بیان اینکه در همه شهرهای استان مازندران نمایشگاه های صنایع‌دستی برگزار شده است افزود: همچنین تورهای شهرگردی نیز در 19 شهر استان برگزار شد.

بزرگ نیا تصریح کرد: با نقش‌آفرینی مدیران شهری درهمه شهرهای استان  مراسم  پیش‌نوروز مانند نوروز خوانی اجرا و در ایام  نوروز نیز آیین‌های نمایشی در حال برگزاری است.

دبیرستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: بوم‌گردی و گردشگری روستایی نیز از دیگر مزیت‌های است که نقش فعالیت‌های فرهنگی و هنری درماندگاری آن بسیار اهمیت دارد.

بزرگ نیا با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری در منطقه و جهان افزود: نباید از این صنعت مهم غفلت کنیم بلکه باید با ایجاد ظرفیت‌های مناسب در راستای توسعه آن گام برداریم.

وی گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر با برنامه‌های مدون  تلاش  کرد  با همکار ی سایر دستگاه‌های اجرایی خدمات  مناسبی را برای مسافران و گردشگران فراهم کند تا سفر خاطره انگیزی برای آنان رقم زده شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات