چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 03:12 ب.ظ

- حوادث

تاریخ 11:09:29 1393/05/08

وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک و اطلاعات راهنمایی ورانندگی کشور در تشریح وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در جاده‌های منتهی به شمال کشور نظیر هراز، رشت، چالوس و فیروزکوه همچنان شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و سنگین در برخی نقاط هستیم

رئیس مرکز کنترل ترافیک و اطلاعات راهنمایی ورانندگی کشور در تشریح وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در جاده‌های منتهی به شمال کشور نظیر هراز، رشت، چالوس و فیروزکوه همچنان شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و سنگین در برخی نقاط هستیم.

محمد حسین حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک و اطلاعات راهنمایی ورانندگی کشور در تشریح وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: در حال حاضر همچنان در جاده های شمالی کشور شاهد ترافیک هستیم.

وی گفت: در محور کرج-چالوس در محدوده میدان امیرکبیر و همچنین ورودی شهر مرزن‌آباد ترافیک سنگین را شاهد هستیم.

وی در خصوص جاده قزوین-رشت نیز گفت: در این جاده در محدوده تونل منجیل تا لوشان ترافیک سنگین وجود داشته اما در محدوده امامزاده هاشم تا سنگر، سراوان تا کوچ‌اصفهان، سرامان به فومن، فومن به قلعه‌رودخان و فومن به ماسوله ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ حمیدی درباره جاده هراز نیز گفت: در این جاده در محدوده آبعلی ترافیک روان است اما پرحجم و در محدوده پیچ‌ آهک‌دره تا امامزاده هاشم و محدوده گزنک، پلور، آب‌اسک و ابتهاج ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک و اطلاعات راهنمایی ورانندگی کشور درباره جاده دماوند نیز گفت: دماوند به سمت فیروزکوه ترافیک روان است اما در محدوده گیلاوند-ورسک، سوادکوه، شیرکوه و زیرآب ترافیک نیمه سنگین است.

وی افزود: تهران-کرج عادی بوده اما کرج به قزوین پرحجم و روان است، قزوین به زنجان و قم به تهران نیز نیمه‌سنگین گزارش شده است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات