چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 05:12 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1394-04-13 17:30:14
مهران حسنی معاون گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی مازندران

نظارت کمی و کیفی بر خدمات وکالا علاوه بر رضایتمندی مردم افزایش گردشگران

مازنیوز:معاون گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی مازندران با تاکید به لزوم نظارت قوی بر خدمات و کالا گفت: نظارت کمی و کیفی بر خدمات وکالا علاوه بر رضایتمندی مردم افزایش گردشگران را نیز به همراه خواهد داشت.
نظارت کمی و کیفی بر خدمات وکالا علاوه بر رضایتمندی مردم افزایش گردشگران

مهران حسنی در جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان نوشهر اظهار داشت:گردشگران به عنوان سرمایه و منبع درآمد اقتصادی مد نظر است و این وضعیت در مازندران به صورت رکن اصلی مطرح می باشد که باید در راستای حفظ و ارتقای این موقعیت تلاش فراوان شود.
وی یکی از تاثیرگذارترین اقدامات در این زمینه را نظارت مناسب بر روند نحوه کمی و کیفی ارائه خدمات و کالا به گردشگران دانست و گفت:باید دستگاههای متولی امر با مدیریت یکپارچه و سیاست گذاری مطلوب در این راستا گام بردارند تا علاوه بر رضایتمندی شاهد افزایش بیش از پیش حضور گردشگران در استان باشند.
وی در عین حال از برگزاری رویدادهای فرهنگی هنری و گردشگری با اجرای برنامه های متنوع در تابستان امسال خبر داد و گفت: علاوه بر برگزاری برنامه های مختلف، یک برنامه ویژه با محوریت معرفی آداب، رسوم و فرهنگ مازندران در نیمه نخست شهریور برگزار خواهد شد.
حسنی با پیش بینی حضور شمار زیادی از گردشگران در تعطیلات عید سعید فطر در غرب استان مازندران گفت: باید آمادگی لازم را در زمینه های خدماتی و رفاهی داشته باشیم.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات