چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 04:12 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1395-01-05 10:02:39
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران

تشرف قریب به ۴۰۰ هزار زائر در امامزاده های مازندران

مازنیوز ، حجت الاسلام ستار علیزاده، از تشرف قریب به 400 هزار زائر از امامزاده های این استان در تعطیلات عید نوروز گفت پنج هزار نفر از این تعداد در این اماکن متبرکه، اسکان یافتند.
تشرف قریب به ۴۰۰ هزار زائر در امامزاده های مازندران

به گزارش مازنیوز ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از تشرف قریب به 400 هزار زائر از امامزاده های این استان در تعطیلات عید نوروز گفت: پنج هزار نفر از این تعداد در این اماکن متبرکه، اسکان یافتند.

 

وی افزود: 110 سوئیت و 700 زائرسرا در سطح استان، آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور است.

 

حجت الاسلام علیزاده تصریح کرد: 220 طرح آرامش بهاری و 65 خیمه معرفت در امامزاده های شاخص مازندران با حضور 220 روحانی بومی و اعزامی از قم  مستقر در غرفه های ویژه قرآن بخوانید، جایزه بگیرید، نماز بخوانید، جایزه بگیرید، مشاوره و پاسخگویی به شبهات در حال اجرا است.

 

 وی درباره وقف های صورت گرفته در مازندران، اظهار کرد: وقف جدیدی در رامسر به همت یک زوج با وقف آپارتمان 130 متر به ارزش 320 میلیون تومان جهت آموزش مسائل دینی و قرآنی در عید نوروز سال جاری، صورت گرفت.

 

حجت الاسلام علیزاده یادآور شد: وقف های دیگری نیز در سال جاری به همت مردم دیار علویان، در زمینه های مختلف انجام خواهد شد تا شاهد رونق بیش از پیش این یادگار جاوید باشیم.

 مازندران با دارا بودن هزار و 200 امامزاده، رتبه دوم کشور را از نظر تعداد به خود اختصاص داده که این امر توجه بیشتر به گردشگری مذهبی را در استان، می طلبد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات