چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 04:07 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1392-12-21 14:51:49
حسین علیزاده

علمداران عاشورایی

با شما هستم ای علمداران عاشورایی ، ای پرچم داران عزت و شرف درسنگرهای مقدس جنگ ،که امروز در سنگرهای حفاظت و حراست از مرزهای عقیده ، جهاد و تفکر قرارگرفته اید.
علمداران عاشورایی

با شما هستم ای علمداران عاشورایی ، ای پرچم داران عزت و شرف درسنگرهای مقدس جنگ ،که امروز در سنگرهای حفاظت و حراست از مرزهای عقیده ، جهاد و تفکر قرارگرفته اید.

با شما هستم که بار غربتی بزرگ را بر دوش می کشید ، با شما هستم که شب ها و روزها با دردی عظیم می سوزید ، با شما هستم سرداران یادگار هشت سال دفاع مقدس . شما با همه صلابت هایتان ، دردهای مرا خوب می فهمید ، چرا که نفس کشیدن در هوای مسموم امروز شهرها آنقدر شما را می رنجاند ، که فضای پر از دود و خاکستر و بوی باروت و شیمیایی جسمتان را بر آن ترجیح می دهید .

ای نام آوران همه عصرها ، اصالت نسل های ما گمشده است و در کشاکش جنجالها سرگردان و حیران مانده است . آیا می توانم برایتان دروغ بگویم ، اگر نه ، پس باید حرف دلم را با شمایان بازگو نمایم ، هر چند ممکن است حرفهایم به مانند سابق کم خریدار شده باشد .

شماای طلایه داران عشق ، علمداران عاشورایی هستید که هوای دفاع مقدس را می پراکنید . ای کاش ما را به حال و هوای آن زمان و آن روزهای شوق و عشق رهسپار نمائید . ای منادیان حق ، من این حرف را هزاران بار با هزاران نکته گفته و می گویم ، آنانی که فهمیده اند آمین گفتند و آنانی که در فهم و درک آن عاجز مانده اند ما را به خشونت متهم می کنند .

ای شما که جبهه جدیدی که هزاران بار سخت تر از جبهه نبرد و جنجال آن زمان است بهتر می شناسید ، کاش دشمنان در نقاب دوست ، جنگ جدید را ، آن اندازه که شما قبلا آن را وصیت نامه هایتان پیش بینی کردید  می دیدند و می شناختند که این جنگ با هر چشمی پشت خاکریزها ، دیده نمی شود . مگر شما نگفته اید که با اندک نفراتمنطقه را فتح و حفظ می کردید . چرا فتح جبهه جدید دشوارتر شده است؟ یقین دارم تا شما هستید دل من و ما قرص و محکم است ، از این وضع در رنجم و خوشحال نیستم چون باز هم ، همه درد ها از پس آن از آن شماست . اما به خودم و به تمام دل های نگران که شب را با فکر و اندیشه بیم دار و برای حفظ این انقلاب  بیدارند می گویم که ما همه با شمایان بیدار می مانیم ، هر چند که در محاصره همه تیغ ها و دشنه های منافقان ، معاندان ، منحرفان و فتنه گران باشیم .

ای سرداران فتح و ظفر ، رجاءو الثق داریم که شهردین و دیانت ولایت در امن و امان است . چون هنوز بوی حرکت سپاه محمدرسول الله (ص) را می شنویم ، بوی دلداده گی حسینیان را در عصر و نسلهای بجا مانده از جبهه ها می بوئیم ، هنوز عکس (( لبخند بزن بسیجی )) را در شهر نظاره گریم و هنوز چشمهای غیرت بسیجیان با بصیرت را می بینم ، نگران نباشید به پاکی و شرافت همه ی خوبی ها و همه ایثارگری ها و برکت ولی امر مسلمین (( ادام الله ظلمه الشریف علی روس المسلمین )) می گویم که سرزمینمان در پناه عشق رسالت امامت و ولایت در امن و امان است .

ای علمداران ، عاشورا و عاشورایی شمایید ، کربلا و کربلایی شمایید ، کامل غیرت ، حرمت و شرافت شمایید ، اتمام صبر و عزت و شهادت شمایید ، مظهر ایثار و رحمت و مناعت شمایید ، می گویم با همه کج فهمی های برخی با یک زخم بجا مانده از پلشتی های روزگار مردانه و مخلصانه و متعهدانه ایستاده ایم .

                                                                                                                                             والسلام

                                                                                                                                            حسین علیزاده

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات