چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1398-05-17 20:57:55

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کارگروه تولید محتوای فضای مجازی مازندران تشکیل می شود.

مازنیوز:عباس زارع در جمع فعالان رسانه ای بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: تمام‌تلاش ما استفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی بهتر به فعالان رسانه ای است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کارگروه تولید محتوای فضای مجازی مازندران تشکیل می شود.

عباس زارع امروز در جمع فعالان رسانه ای بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: تمام‌تلاش ما استفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی بهتر به فعالان رسانه ای است.

وی افزود: 496 رسانه دارای مجوز در مازندران در حال فعالیت هستند و فضای رسانه فضای تلاش برای توسعه استان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ادامه داد: اگر نقد دوستان رسانه ای به موقع و به هنگام باشد، خیلی از حوادثی که دل مردم را به درد می آورد را پیشگیری می کند.

زارع با تاکید به اینکه نقد باید با اشرافیت از مسائل و موضوعات مختلف همره باشد، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های جدی ما برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای افزایش تخصص و سواد رسانه ای است.

وی افزود: مدیران مسئول رسانه های استان‌ملزم به تائید عضویت خبرنگاران در سامانه خانه مطبوعات هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه کارگروه تولید محتوای فضای مجازی مازندران تشکیل می شود، گفت: باید انسجام رسانه ای در استان شکل بگیرد و در قالب کار گروه تولید محتوای فضای مجازی از ظرفیت رسانه های تمام شهرهای استان استفاده شود.

زارع با بیان اینکه تاثیرگذاری فضای مجازی غیرقابل کتمان است، خاطرنشان کرد: کانال های تلگرامی دارای مخاطبین بالا برای دریافت مجوز راه اندازی پایگاههای خبری اقدام و از حمایت های ارشاد بهره مند شوند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات