دو شنبه، 01 مهر 98 ساعت 12:07 ق.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1398-05-25 02:42:13

مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران قائم شهر در روز خبرنگار

مازنیوز:بمناسبت گرامیداشت ١٧ مرداد،روز خبرنگار ،با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران ،فرماندار قائم شهر و جمعی از مسوولین استان و شهرستان ،از زحمات و تلاش های خبرنگاران با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر به عمل آمد.  
مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران قائم شهر در روز خبرنگار

به گزارش مازنیوزبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم شهر،بمناسبت گرامیداشت ١٧ مرداد،روز خبرنگار،به همت ستاد بزرگداشت روز خبرنگار شهرستان قائم شهر ،مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران و اهالی خبر و رسانه شهرستان ،در روز ١٧ مرداد ماه ٩٨ در مجتمع پذیرایی "نشاء"برگزارشد.

این مراسم با حضور عباس زارع مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران،یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر،حق شناس رئیس سازمان بسیج رسانه استان مازندران،عباسی معاون فرماندار،قاسمی شهردار ارطه و جمعی دیگر از مسوولین استانی و شهرستانی ، خبرنگاران و اهالی خبر و رسانه شهرستان برگزار گردید.
در این مراسم مدیرکل فرهنگ وارشاد استان ضمن اشاره به وجود ٤٦٩ رسانه دارای مجوز درمازندران افزود:با ظرفیت بالای رسانه در استان، از کلیه خبرنگاران حاضر در عرصه خبر و اطلاع رسانی می خواهیم نقد منصفانه را همواره سر لوحه کار خویش قرار دهند و با انعکاس اخبار خوش و مسرت بخش،روحیه امیدواری را در جامعه تقویت کنند.
فرماندار قائم شهر نیز در جمع خبرنگاران در روز خبرنگار گفت:در زمان فعلی و با وجود فضای وسیع سایبری ،جایگاه خبرنگاران و اثرگذاری قلم خبرنگاران آشکار می باشد.
یوسف پور در ادامه از کلیه مدیران دستگاه های اجرایی خواست تعامل و ارتباط با خبرنگاران را بیشتر کنند و خبرنگاران نیز با انعکاس اخبار امیدوارکننده، امید را در جامعه گسترش دهند زیرا که جامعه ای که امید ندارد جامعه ای منفعل و فاقد خلاقیت می باشد.
شایان ذکر است در این مراسم همچنین خبرنگاران مسائل و مشکلات جاری حرفه خود را بیان نمودند .
در پایان از زحمات و تلاش های خبرنگاران با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر به عمل آمد.

 

 

مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران قائم شهر در روز خبرنگار


نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات