دو شنبه، 01 مهر 98 ساعت 12:07 ق.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1398-05-31 21:33:17
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

بازدید اعضای خانه مطبوعات گیلان و گلستان از پروژه های عمرانی مازندران

مازنیوز: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: با برنامه ریزی اتحادیه خانه های مطبوعات شمال که دفتر آن در مازندران است خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استانهای گیلان و گلستان از پروژه های عمرانی مازندران بازدید می کنند.
بازدید اعضای خانه مطبوعات گیلان و گلستان از پروژه های عمرانی مازندران

عباس زارع اظهار داشت: برنامه بازدید اعضای خانه مطبوعات استانهای شمالی از پروژ های عمرانی و خدمات دولت در شمال کشور از سوی خانه مطبوعات برنامه ریزی و اجرا می گردد.
وی ادامه داد: ابتدا 11 شهریور ماه سالجاری تعداد 20 نفر از خبرنگاران اعضای خانه مطبوعات استان گیلان از پروژه ها و اقدامات دولت در استان مازندران و شهرستانهای غرب مازندران بازدید می کنند.
زارع بیان داشت: خبرنگاران استان گیلان در هر شهرستان غرب استان با فرماندار آن شهرستان و یکی از معاونین استاندار مازندران دیدار و در آخرین روز بازدید نشستی با استاندار مازندران خواهند داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بیان داشت: 20 نفر از خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان گلستان نیز 14 مهرماه از پروژه های عمرانی خدمات دولت و مراکز گردشگری شرق استان مازندران بازدید خواهند داشت:
وی بیان داشت: خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان گلستان نیز در هر یک از شهرستانهای شرق استان مازندران با فرماندار آن شهرستان و یکی از معاونین استاندار مازندران دیدار و در آخرین روز بازدید نشستی با استاندار مازندران خواهند داشت.
زارع اذعان داشت: 20 نفر از اعضای خانه مطبوعات شهرستان های غرب استان مازندران و20 نفر از اعضای خانه مطبوعات شهرستان های شرق استان مازندران به ترتیب به استان های گیلان و گلستان اعزام تا بازدیدی از خدمات دولت و مراکز گردشگری آن استانها داشته باشند.
وی گفت: در این بازدید ها نشست های هم اندیشی بین اهالی رسانه استان های شمالی نیز برگزار می شود.
زارع همچنین تصریح کرد: این بازدید ها با محوریت اعضای هیات مدیره خانه های مطبوعات استان های شمالی انجام می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بیان داشت: خانه مطبوعات استان مازندران در گام بعدی چنین برنامه ای با استانهای دیگر کشور نیز برگزار خواهد کرد.
وی در پایان گفت: با هماهنگی اتحادیه خانه های مطبوعات شمال هیات مدیره خانه های مطبوعات استانهای مازندران ، گلستان و گیلان با آقای دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار خواهند داشت.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات