دو شنبه، 01 مهر 98 ساعت 12:07 ق.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1398-06-03 15:15:19
همزمان با اختتامیه جشنواره نامه ای به امام رضا(ع)؛

چهاردهمین کتاب «نجوای دل» در بابل رونمایی می شود

مازنیوز: زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران : کتاب نجوای در برگیرنده نامه های نفرات برگزیده و شایسته تقدیر چهاردهمین جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) ۴شهریور ساعت۱۷ در آئین اختتامیه جشنواره به آدرس مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل رونمایی می شود.
چهاردهمین کتاب «نجوای دل» در بابل رونمایی می شود

«عباس زارع»، در آستانه برگزاری آئین اختتامیه چهاردهمین جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) به میزبانی بابل گفت: امسال ده ها هزار نامه از داخل کشور و خارخ از مرزهای جغرافیایی ایرانی اسلامی به دبیرخانه جشنواره چهاردهم رسید.

 وی با اذعان به اینکه جشنواره نامه ای به امام رضا(علیه السلام) از سری برنامه های بنیاد بین المللی امام رضا(علیه السلام) به عنوان یکی از فراگیرترین و مهم ‌ترین جشنواره‌ ها در سطح کشور تلاش دارد مروج سیره و روش ائمه معصومین به ویژه امام رضا(علیه السلام) در بین اقشارمختلف جامعه باشد، اظهار کرد: منتخبین این جشنواره در بخش های بین المللی، کودک و نوجوان، بزرگسالان، بومی و حدیث رضوی به همراه مروجین فرهنگ رضوی 4شهریور ساعت17 در مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل مورد تقدیر قرار می گیرند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه نامه های نفرات برگزیده و شایسته تقدیر در کتاب نجوای دل چاپ و روانه بازار نشر می شود، یادآورشد: نجوای دل چهاردهم در آئین اختتامیه جشنواره رونمایی می شود.

وی گفت: کمیل قاسمی کشتی گیر سنگین وزن اهل جویبار پایتخت کشتی ایران (دارنده مدال نقره المپیک لندن) و جابر صادق زاده کشتی گیر رشته پهلوانی اهل قائمشهر(پهلوان سال کشور برای چندسال متوالی)  که مدال های خود را تقدیم ساحت مقدس علی بن موسی الرضا(ع) هدیه کردند از سوی برگزار کنندگان این جشنواره به عنوان مروجین رضوی معرفی و تجلیل می شوند.

زارع با بیان اینکه تیم داوری این جشنواره در بخش کودک و نوجوان نفیسه قریه میرزایی از کرمان، دنیا اسکندزاده از تهران و لاوین جمشیدی از کرمانشاه را به ترتیب نفرات اول تا سوم اعلام نمودند، افزود: گلناز عبدی از گلستان، محمدمهدی محمدی از مازندران، سیده مینا کبابیان از کردستان، نوشین سادات فاطمی از کرمان، مرجان عارفی فرد از آذربایجان غربی، پرنیان کیانی مجد از تهران، یاسمین تقی پور از کرمان و زهرا دژاکام از گیلان در این بخش از جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) شایسته تقدیر اعلام شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه فاطمه نقوی از استان مرکزی، لیلا سپهری از استان خوزستان و سیده حمیده مومنی از مازندران به ترتیب نفرات اول تا سوم بخش بزرگسالان این جشنواره معرفی شدند،‌یادآورشد: محمدزارعی از دلیجان، علی رضایی از تبریز، سهیلا سپهری ازتهران، عزیزالله محمدپور از مازندران، غلام اسدی از خراسان، وحید رضایی از شیراز، صغری ابراهیمی از خراسان شمالی و نگار السادات معصوم زاده از قزوین از سوی داوران جشنواره چهاردهم شایسته تقدیر شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم داوری این جشنواره در بخش حدیث رضوی با موضوع « نماز» و « کاهش آسیب های اجتماعی» ربابه کارگران از یزد و سیده سمیه محمدی از مازندران را نفرات برگزیده اعلام نمودند، افزود: مهری ذبیحی اترگله از مازندران، صدف فیاضی از مازندران و منصور ولیپور از مازندران با نظر داوران به ترتیب رتبه های اول تا سوم بخش بومی جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) اعلام شدند.

وی به حضور خادمین حرم مطهر رضوی به همراه پرچم گردانی(پرچم متبرک شده به حرم مطهر امام رضا(علیه السلام)) و قرائت صلوات خاصه امام رضا(علیه السلام) در آئین اختتامیه این جشنواره اشاره کرد و گفت: اختتامیه جشنواره دلنوشته ای به امام رضا(علیه السلام) از 14کشور دنیا مهمان دارد.

زارع، شعرخوانی در وصف امام مهربانی ها و قرائت نامه های برگزیده جشنواره از دیگر برنامه های آنین اختتامیه است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات