یک شنبه، 10 فروردین 99 ساعت 04:01 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1398-12-26 20:52:06
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی تا پایان سال

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران باتوجه به ادامه شرایط انتقال بیماری کرونا، تمامی مراکز فرهنگی و هنری، برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر استان را تا پایان سال تعطیل اعلام کرد.
تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی تا پایان سال
به گزارش مازنیوز به مقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام خبر فوق گفت: پیرو اطلاعیه‌های قبلی و به علت استمرار شرایط انتقال بیماری در کشور،  با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید صنوف مرتبط، تعطیلی تمامی مراکز فرهنگی و هنری، برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر استان مازندران تا پایان سال ادامه دارد.
 
وی همچنین افزود: طبق تصمیم سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری کلیه شوراهای پروانه ساخت تا اطلاع ثانوی تعطیل و پروانه ساختی برای آثار سینمایی و غیرسینمایی صادر نخواهد شد. ضمن اینکه «کارگروه بررسی آسیب‌های کرونا در سینما» نیز تشکیل شده است.
 
شایان ذکر است از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در سه نوبت با اطلاعیه‌هایی تعطیلی تمامی مراکز فرهنگی و هنری، برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی را اطلاع‌رسانی کرده بود.
نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات