چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1393-08-03 22:51:49

اولین نماز جمعه با دومین امام جمعه در بهشهر

مازنیوز:عرب علی جباری دومین امام جمعه شهرستان بهشهر امروز با حضور مسولان کشوری و شهرستانی معارفه و رسما به عنوان امام جمعه شهرستان بهشهر منصوب شد .
اولین نماز جمعه با دومین امام جمعه در بهشهر

حجت الاسلام عرب علی جباری در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید طی سخنانی ارزنده ضمن گرامی داشت یاد و خاطره اسوه زهد و تقوی آیت الله مهدوی کنی و علمای مازندران از جمله آیت الله سید صابر جیاری امام جمعه ۳۵ ساله بهشهر گفت :جایگاه و مقام من در مقابل آیت الله جباری تفاوت از زمین تا آسمان است.

دومین امام جمعه بهشهر در ادامه سخنان خود گفت :همین الان بنده را برانداز کنید و بدانید خط مشی من بر گرفته ازخط و مشی آیت الله جباری است نه در مقام امام جمعه بهشهر بلکه در شهر سرخرود هم بنده از سیاستهای وی کپی برداری می کردم .

سید عرب علی جباری در ادامه در جمع مدیران این شهرستان خاطر نشان کرد :سه عنصر در برنامه کاری من وجود دارد که باید بسیار جدی گرفته شود ا-وقتی مسئول یک اداره حرفی را می زند باید نسبت به آن حرف صادق باشد و این خط مشی با تاسی ازسخنان امام موسی ابن جعفر (ع) است که می فرماید تا می توانید راست بگوئید اگر چه در راه صداقت هلاک شوید .

۲-اگر وعده ای به مردم دادیم وعده سر خرمنی نباشد و انچه به مردم وعده دادیم باید در حد توانمان باشد تا مردم نتیجه عمل را ببینند۳-همه ما باید بدانیم خود وجود آیت الله جباری و آن چرا که از او برجای مانده امانت هستند و ماموظفیم این امانت را سالم به صاحب اصلی برسانیم .

وی گفت شاید بنده قابلیت ابن سنگر را ندارم چرا که در این جایگاه شخصیتی همچون آیت الله جباری (ره) سکاندار بوده است و بنده قدم در جای پای او خواهم نهاد تا انشا الله بتوانم ادای وظیفه کنم.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام سید عرب علی جباری با دریافت حکم امام جمعه با دستان حجت السلام علیزاده نماینده آیت الله تقوی رسما به عنوان امام جمعه بهشهرمنصوب و با مشایعت مردم ومسولین شهرستان بهشهر به مسجد جامع این شهرستان آمده و بر مزار آیت الله جباری و ۵شهید گنام ادای احترم کرد

حجت الاسلام جباری در ادامه اولین خطبه نماز جمعه بهشهر را با حضور اقشار مردم ،خانواده های شهدا و مسئولین ایراد کرد

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات