چهار شنبه، 09 بهمن 98 ساعت 08:11 ق.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1393-09-27 01:42:35

نمایشگاه هفته وقف در امامزاده یوسف رضا(ع) قائمشهر برپا می شود

مازنیوز:رئیس ستاد هفته وقف در قائمشهر گفت نمایشگاه هفته وقف در امامزاده یوسف رضا(ع) قائمشهر برپا می شود.
نمایشگاه هفته وقف در امامزاده یوسف رضا(ع) قائمشهر برپا می شود

به گزارش مازنیوزبه نقل ازروابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ' ابوذر زارعی' در گفتگویی با اشاره به برنامه های ایام هفته وقف، گفت: این برنامه ها از روز شنبه با افتتاح نمایشگاه ویژه هفته وقف در محل آستانه مبارکه یوسف رضا(ع) آغاز و تا جمعه 5 دی ماه 93 به مدت یک هفته ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری قریب به 40 برنامه مختلف فرهنگی و اجتماعی در ایام هفته وقف، افزود: برپایی ایستگاه های ' همه واقف باشیم ' در نقاط مختلف شهر و روستاها، همایش های مختلفی همچون؛ وقف، علم و فناوری، بانوان واقف و توسعه مشارکت های اجتماعی، سنت نبوی و سیره ائمه اطهار، عمل امینانه وقف و نقش حوزه و دانشگاه، از جمله برنامه هایی است که در این هفته به اجرا درمی آید.

رئیس ستاد هفته وقف در قائمشهر تصریح کرد: انجام ویزیت رایگان بیماران، کرسی تلاوت و تفسیر قرآنی کریم و نهج البلاغه، اهداء بسته های فرهنگی، تجلیل از نخبگان علمی دانش آموزی و دانشجویی، تجلیل از خادمان و متولیان عرصه وقف، همایش هنرمندان اعم از شعرا، نویسندگان و خوشنویسان وقف و همچنین برپایی برنامه های دهه ی آخر صفر که با رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا علیه السلام همزمان گردیده است، از دیگر برنامه های هفته وقف در شهرستان قائمشهر است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر افزود: دیدار با ائمه جمعه شهرستان های قائم شهر، جویبار و سیمرغ، دیدار با و نشست با علما، روحانیون، ذاکرین اهل بیت(ع) و مدیران کانون های فرهنگی قرآنی فعال بقاع، سخنرانی قبل خطبه نماز جمعه، توزیع کتابچه، بروشور و بسته فرهنگی در محل مصلی های نماز جمعه و ... از جمله برنامه های هفته وقف است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات