دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- فرهنگ و هنر

تاریخ 1393-10-04 00:04:39
حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی

حضور 110 آثار خارجی در جشنواره بین المللی فیلم وارش

مازنیوز:حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی در نشست خبری هشتمین جشنواره بین اللملی فیلم وارش که درسالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد مازندران برگزارشد، اظهار داشت.......
حضور 110 آثار خارجی در جشنواره بین المللی فیلم وارش

مازنیوز:حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی در نشست خبری هشتمین جشنواره بین اللملی فیلم وارش که درسالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد مازندران برگزارشد، اظهار داشت:هشتمین جشنواره فیلم وارش در دی ماه امسال با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران در سه بخش اصلی،بین الملل و بخش مازندران برگزار می شود.

وی افزود:بخش اصلی با محوریت فرهنگ عامه، بخش بین الملل با محوریت کشورهای حوزه میراث مشترک دریای خزر، و بخش مازندران با محوریت ترنوا از اهم برنامه های این جشنواره است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران از برگزاری این جشنواره از 29 الی 2 بهمن در مجتمع سینمایی فرهنگ و ارشاد شهرستان بابل خبر داد و ابراز داشت: اهدای جایزه صلح و دوستی در هفته وحدت به عنوان وحدت بین مسلمانان از جمله برنامه های این جشنواره است.

وی افزود: از مجموع آثار رسیده به جشنواره وارش 110 اثر خارجی و 58 اثر ایرانی بوده است و از مجموع آثار ارسالی هزار و 278 آثار به ثبت رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران احیاء دو سویه میان فیلم سازان ایران و پدید اورندگان آثار سینمایی حاشیه دریای خزر را مهم برشمرد و اظهار داشت: فیلم های ارسال شده شامل فیلمهای مستند، داستانی، تجربی و پویا نمایی است.

حجت الاسلام ابراهیمی تجلیل ازیک پیشکسوت و تقدیر از یک چهره مازندرانی در عرصه سینما را ازجمله برنامه های جشنواره وارش اعلام کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه عکس و هنرهای تجسمی،معرفی توانمندی های استان مازندران، برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوعا ت تخصصی و پژوهشی در حوزه فیلم و سینما و فیلم عامه ازدیگر عناوین برنامه های هشتمین جشنواره فیلم وارش است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات