دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- اقتصادی

تاریخ 12:05:58 1393/12/27
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران؛

آغاز توزیع میوه شب عید در سراسر استان مازندران

ماز تیوز : رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: 800 تن پرتقال و 700 تن سیب برای توزیع در استان با نرخ مصوب آماده توزیع می باشد و برای این منظور 68 مرکز توزیع میوه شب عید در مازندران در نظر گرفته شده است....
آغاز توزیع میوه شب عید در سراسر استان مازندران

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت : 800 تن پرتقال و 700 تن سیب برای توزیع در استان با نرخ مصوب آماده توزیع می باشد و برای این منظور  68 مرکز توزیع میوه شب عید در مازندران در نظر گرفته شده است.

 به گزارش مازنیوزبه نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، دلاور حیدرپور  در جلسه کمیسیون تنظیم بازار که در معاونت برنامه ریزی استانداری برگزار شد درباره آخرین وضعیت خرید و توزیع مرکبات و سیب و گوشت مرغ گفت: با توجه به نامه ابلاغی از سوی معاون اجرایی رییس جمهور به تمامی استانداران و تاکید آن از سوی وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد قیمت میوه شب عید با تعیین هزینه حمل و نقل مشخص شود.

وی با بیان اینکه از 22 اسفند ماه سیب و پرتقال شب عید به شهرستان های استان حمل شده است گفت: توزیع میوه ها از فردا 25 اسفندماه در واحدهای صنفی میوه فروشی و مراکز عرضه مستقیم سازمان میادین میوه و تره بار به هم استانی ها عرضه می شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: 800 تن پرتقال و 700 تن سیب برای توزیع در استان با نرخ مصوب آماده توزیع می باشد.

حیدرپور تصریح کرد: 68 مرکز در مازندران برای توزیع میوه شب عید در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: بر اساس تصمیمات ستاد تنظیم بازار مقرر شد قیمت هر کیلو پرتقال 2 هزار و 900 و هر کیلو سیب 2 هزار و 700 تومان به دست مصرف کنندگان برسد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: در عرضه سیب محدودیتی وجود ندارد و در صورت تقاضا از سوی استان ها تامین و توزیع انجام خواهد شد.

حیدرپور ادامه داد: 300 تن گوشت قرمز ران و سردست در بازار تزریق خواهد شد که قیمت هر کیلو گرم آن درب سردخانه  17 هزار و 500 تومان است و با قیمت 18 هزار و 500 تومان به دست مصرف کننده می رسد.

وی افزود: گوشت سفید به اندازه کافی در استان ذخیره سازی شده و هیچگونه کمبودی وجود ندارد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: فاصله قیمتی با بازار نباید زیاد باشد تا منجر به ناسلامتی در توزیع شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات