چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 04:12 ب.ظ

- اقتصادی

تاریخ 01:21:17 1394/04/14
رئیس‌کل دادگستری مازندران؛

واحدهای تولیدی بدهکار بانکی مازندران تعطیل نمی‌شوند‌

مازنیوز:نباید برای بخش صنعت و تولید موانع زیست محیطی ایجاد شود و باید با رونق این حوزه‌ها، حیات اقتصادی استان را تقویت کنیم.
واحدهای تولیدی بدهکار بانکی مازندران تعطیل نمی‌شوند‌

به گزارش مازنیوز، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد در آیین نکوداشت روز ملی صنعت و معدن مازندران، اظهار داشت: ‌باید نگاه ویژه به صنعت و تولید داشته باشیم تا جامعه به رشد اقتصادی و اشتغال علاقه‌مند می‌شوند.

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه نگاه حمایتی و تشویقی به بخش صنعت داشته باشیم، تصریح کرد: تا جایی که توان داریم، نمی‌گذاریم صنعت و تولید در مازندران دچار گرفتاری شود و وظیفه ما است در این شرایط با چنگ و دندان از تولید و صنعت در مازندران حمایت کنیم.

تقوی فرد با بیان اینکه از طرفداران ویژه بخش محیط زیست هستیم و حافظ واقعی محیط زیست هستیم، افزود: نباید برای بخش صنعت و تولید موانع زیست محیطی ایجاد شود و باید با رونق این حوزه‌ها، حیات اقتصادی استان را تقویت کنیم.

وی با اعلام اینکه تعطیلی صنعت برای حفظ محیط زیست نوعی بخشی‌نگری است، گفت: چالش‌های محیط زیستی در مازندران به مراتب بیشتر از حوزه صنعت و معدن است که از آن غفلت داریم.

رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه محیط زیست دریا و رودخانه‌ها ما دچار چالش‌هایی است، افزود: باید با استانداردسازی موازین زیست محیطی، توسعه صنعت و معدن را در مازندران دنبال کنیم.

وی با اعلام اینکه اجازه تعطیلی واحدهای تولیدی فعال استان را به واسطه مشکلات بانکی به بانک‌های مازندران نمی‌دهیم، گفت: سرمایه صنعتگران و تولید‌کنندگان به‌نفع شخصی آنان نیست و درخدمت اشتغال و رونق اقتصادی جامعه است.

رئیس کل دادگستری مازندران با اعلام اینکه صنعتگران نگران آینده شغلی و ماندگاری شان در استان نباشند، گفت: امیدواریم بتوانیم از توان بخش خصوصی بیشتر برای رونق سرمایه‌گذاری در مازندران استفاده کنیم.

در این مراسم 10 واحد صنایع شیمیایی و سلولزی، 7 واحد صنایع کانی غیرفلزی، 7 واحد معدنی، 7 واحد فلزی، 5 واحد برق و الکترونیک، 2 واحد مشاور فنی و مهندسی و 4 پیشکسوت صنایع کانی غیرفلزی، شیمیایی، معدن و فلزی با اهدای تندیس ویژه روز صنعت و معدن تقدیر شدند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات