دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- اقتصادی

تاریخ 02:14:41 1393/01/08
ستاد اجرائی خدمات سفر مازندران57

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران:آمادگی 225اکیپ شرکت توزیع برق مازندران

مازنیوز:مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران گفت مناطق تحت پوشش این شرکت در 50 نقطه شامل 225اکیپ آماده خدمت رسانی در ایام نوروز هستند.
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران:آمادگی 225اکیپ شرکت توزیع برق مازندران

به گزارش مازنیوز:منوچهر جعفری اظهار داشت با توجه به فرارسیدن عید نوروز و ورود مسافرین از اقصی نقاط کشور به استان مازندران شرکت توزیع برق مازندران آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

وی افزود: این شرکت با برنامه ریزی به موقع و تجهیز نمودن اکیپ های عملیاتی، آمادگی دارد در کوتاهترین زمان ممکن خاموشی های موجود را رفع نماید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بیان داشت: در راستای خدمت رسانی در ایام نوروز با راه اندازی کشیک ستادی و عملیاتی در مناطق تحت پوشش که در 13امور استان از گلوگاه تا آمل و مناطق روستائی و دوردست مستقر هستند خدمات مربوطه را ارائه می نماید.

جعفری در ادامه یادآور شد: در 50نقطه از استان 225 اکیپ در زمینه رفع خاموشی، برق دار نمودن و روشنائی معابر و رفع حریم های خطرناک آماده خدمت رسانی می باشد.

به گفته وی در ایام تعطیلات نوروز کلیه خاموشی ها از طریق مرکز دیسپاچینگ به صورت مداوم پایش و کنترل می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران درپایان تصریح کرد: مرکز فوریت های برق استان با شماره 121 آماده پاسخگوئی به مشترکین عزیز در زمینه رفع قطعی های احتمالی می باشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات