چهار شنبه، 09 بهمن 98 ساعت 09:11 ق.ظ

- اقتصادی

تاریخ 10:59:10 1393/01/17

بهروز باباجانی کد تلفن‌های ثابت شهرهای مازندران حذف می‌شود

مازنیوز:مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت پیش شماره تمامی یک میلیون و 550 هزار مشترک تلفن ثابت مازندران برداشته می‌شود و مشترکان مازندرانی می‌توانند تنها با افزایش یک شماره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند
بهروز باباجانی کد تلفن‌های ثابت شهرهای مازندران حذف می‌شود

به گزارش مازنیوز:بهروز باباجانی گفت برای حل مشکلات آنتن‌دهی و حل مشکلات ترافیک و نیز توسعه ظرفیت در ایام نوروز امسال در مازندران تعداد 100 سایت جدید کار شد.

وی با بیان اینکه سرعت دیتا در مازندران به 150 کیلوبیت بر ثانیه رشد یافت، افزود: در سال 93 ضمن توسعه فیزیکی شبکه‌های مخابراتی، پرداختن به نسل سوم (3G) و حتی نسل چهارم موبایل (LTE) نیز در نقاط خاص مازندران برای حل مشکل اینترنت پرسرعت در دستور کار مخابرات مازندران قرار دارد.

مدیرعامل مخابرات مازندران با تاکید بر اینکه در سال 93 افزایش نرخ مخابراتی نداریم، تصریح کرد: کد تلفن تمامی یک‌میلیون و 550 هزار مشترک تلفن ثابت در مازندران برداشته می‌شود و براساس آن مشترکان مازندرانی می‌توانند بدون کد و تنها با افزایش یک شماره، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

وی همچنین ابراز کرد: تا 27 اردیبهشت امسال شرکت مخابرات با استفاده از طرح بودجه یو.اس.او تمامی مراکز تلفنی دارای شبکه سیمی را به اینترنت پرسرعت مجهز می‌کند.

باباجانی خاطرنشان کردضریب نفوذ تلفن ثابت در مازندران 50 درصد، همراه اول 71.5 درصد و اینترنت پرسرعت ای.سی.دی. است.

وی یادآور شددر ایام نوروز امسال میزان پاسخگویی سامانه 9990 از مرز 3 هزار و 600 تماس به 8 هزار و 700 تماس در روز رسید که عمده این تماس‌ها، سئوالاتی درباره دیتا بوده است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات