دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- اقتصادی

تاریخ 11:45:35 1395/03/24
محمد پور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

ارائه تسهیلات بانکی به ۳۵۳ کارخانه و کارگاه مازندران

مازنیوز:محمد محمد پور عمران با اعلام اینکه با اجرای بسته رونق اقتصادی به ۳۵۳ کارخانه و کارگاه تسهیلات ارائه می شود، اظهارداشت در مرحله نخست به ۳۵۳ کارخانه و کارگاه در استان تسهیلات ارائه می شود که در مجموع ۴۷۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شد.
ارائه تسهیلات بانکی به ۳۵۳ کارخانه و کارگاه مازندران

به گزارش مازنیوز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت در مرحله نخست به ۳۵۳ کارخانه و کارگاه در استان تسهیلات ارائه می شود که در مجموع ۴۷۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست با حضور استاندار مورد نهایی انجام و به بانک معرفی شدند، تصریح کرد: در دستور کار هر روز سازمان ۲۵۰ واحد کوچک، ۳۰ واحد متوسط و ۶۰ طرح با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد را در بسته رونق اقتصادی به انجام برسند.

محمد پور عمران با اعلام اینکه پس از احیاء این ۳۵۳ کارخانه در مرحله دوم همین تعداد کارخانه در دستور کار قرار دهیم، اذعان داشت: همه واحدهایی که زیر یک میلیارد تومان بدهی معوق دارند را که بیش از هزار واحد هستند بدنبال قانون امهال یکساله برای تنفس و فرصت تا در مدت یکسال مشکلات خود را برطرف کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش رقم مطالبات معوق بانکی واحدهای تولیدی و صنعتی دولت آئین نامه جدید وصول مطالبات سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول ریالی و ارزی کلیه بانکهای دولتی و غیر دولتی را تصویب کرد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات