دو شنبه، 02 اردیبهشت 98 ساعت 02:02 ق.ظ

- اقتصادی

تاریخ 12:40:51 1395/03/24

شجاع محمودی عالمی .حذف قبض فیزیکی مشترکین دیماندی در شرکت توزیع برق مازندران

مازنیوز:معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران از اقدام این شرکت به حذف قبض فیزیکی به صورت پایلوت برای مشترکین  دیماندی امورهای گلوگاه و بهشهر خبر داد .
شجاع محمودی عالمی .حذف قبض فیزیکی مشترکین دیماندی در شرکت توزیع برق مازندران

شجاع محمودی عالمی با اعلام این خبر گفت : در راستای اقتصاد مقاومتی و کمک به حفظ محیط زیست این شرکت در نظر دارد ابتدا به حذف کلیه صورت حساب های مشترکین دیماندی تا پایان سال جاری و با هدف حذف اختیاری قبض از مشترکین عادی نیز در این زمینه تقاضای همکاری بنماید. به همین منظور این شرکت در حال حاضر به صورت پایلوت صورتحسابهای برق مشترکین  دیماندی امورهای بهشهر و گلوگاه را حذف نموده و پس از رفع مشکلات احتمالی این مهم به بقیه شهرستانهای تحت پوشش این شرکت تسری داده خواهد شد. معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق مازندران  با بیان اینکه به منظور دسترسی آسان مشترکین به اطلاعات قبض های صادر شده راهکارهای متفاوتی در نظر گرفته شده است یادآور شد :  امکان چاپ قبض از طریق پرتال شرکت، اطلاع از میزان بدهی از طریق سامانه پیامکی و استفاده از نرم افزار موبایلی طراحی شده است.

محمودی اظهار داشت : بلافاصله پس از انجام محاسبات مربوط به فروش برای این دسته از مشترکین ، پیامکی حاوی مبلغ صورت حساب صادره ارسال خواهد شد تا مشترک از صدور صورتحساب جدید خود مطلع گردد. بعد از ان مشترکین می توانند با مراجعه به پرتال شرکت به ادرس www.maztozi.ir و مراجعه به قسمت "مشاهده قبض و پرداخت غیرحضوری" نسبت به مشاهده جزئیات قبض صادر شده  خود اقدام نمایند

وی خاطرنشان کرد : همچنین مشترکین با دریافت نرم افزار مخصوص خدمات مشترکین این شرکت از روی پرتال می توانند با ثبت نام نسبت به استفاده از امکانات این نرم افزار از قبیل مشاهده سوابق قبوض صادر شده، سوابق صورتحساب های پرداخت شده، پرداخت آنلاین صورتحساب از طریق همین نرم افزار استفاده نمایند. محمودی در پایان با اشاره به اینکه این اقدام گامی اصولی در کاهش هزینه های جاری و اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی و پیشبرد اهداف مقام معظم رهبری می باشد از مشترکین خواست با همکاری خوب در این طرح مجموعه خدمتگذاران صنعت توزیع برق مازندران را در کاهش هزینه و افزایش سطح خدمات یاری دهند .

وی تصریح کرد : در مرحله اول چهارهزار مشترک در طرح حذف قبض فیزیکی مشترکین دیماندی قرار خواهند گرفت و پس از آن تا پایان شهریور 16 هزار مشترک را در برخواهد گرفت و یک گام اساسی در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در جهت کاهش هزینه های غیرضرور در برداشته خواهد شد .

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات