دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- اقتصادی

تاریخ 12:57:38 1393/11/27
حجت‌الاسلام‌ ناصری رییس مجمع نمایندگان استانهای شمالی کشور؛

تخصیص صددرصدی اعتبارات راه‌های مسیر شمال

مازنیوز:با حضور حجت الاسلام ناصری و مهندس میرشفیع معاون راه روستائی وزارت راه و شهرسازی روکش آسفالت راه روستایی ولوکلا، پائین مرزبال و آهنگر کلا از روستاهای بخش گتاب شهرستان بابل به بهره برداری رسید
تخصیص صددرصدی اعتبارات راه‌های مسیر شمال

با حضورحجت الاسلام ناصری و مهندس میرشفیع معاون راه روستائی وزارت راه و شهرسازی روکش آسفالت راه روستایی ولوکلا، پائین مرزبال و آهنگر کلا از روستاهای بخش گتاب شهرستان بابل به بهره برداری رسید.

به گزارش مازنیوزاز بابل، حجت‌الاسلام‌ علی‌اکبر ناصری  در مراسم افتتاح راه روستایی ولوکلا، پائین مرزبال و دونه‌سر روستاهای گتاب شهرستان بابل، با تقدیر از خدمات دولت در راستای بهره‌مندی مردم روستا از خدمات جاده‌ای، اظهار کرد: افتخار ما این است که بعد از 36 سال انقلاب ما روز به روز قدرتمندتر و دشمن زبون‌تر می‌شود تا جایی که آمریکا می‌گوید مشکل ما ایران اسلامی است که امتداد جهانی یافت و منافع واشنگتن را تهدید کرد.

رییس مجمع نمایندگان استانهای شمالی افزود: اسلام دین زندگی و معاش است، از نظر آموزه دینی باید محله مسلمان‌نشین شعبه‌ای از بهشت باشد از این رو مهم‌ترین توجه مسئولان به عمران و آبادانی باشد.

نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی گفت با اشاره به اینکه باید مسئولان با مدیریت جهادی در مسیر رفع نیازهای جامعه گام بردارند، تصریح کرد: در سال 94 روستای بدون گاز در شهر ستان بایل نخواهیم داشت.

در ادامه حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس گفت: جلسه ای که با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور داشتیم مقرر گردید اعتبارات راه‌های شمال تخصیص 100 درصدی داشته است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات