چهار شنبه، 09 بهمن 98 ساعت 08:11 ق.ظ

- اقتصادی

تاریخ 12:22:50 1393/11/29
مدیرکل صنعت و معدن مازندران؛

اتاق مشترک مازندران و آستاراخان ایجاد شد

مازنیوز:مازندران ظرفیت مناسبی برای تولید برنج، گل، گیاه، سبزیجات، محصولات لبنی، مرکبات، ماهی، سنگ تزینی، انواع محصولات پتروشیمی، چرم مصنوعی و مرغ وجود دارد.
اتاق مشترک مازندران و آستاراخان ایجاد شد

به گزارش مازنیوز به نقل از اتاق بازرگانی مازندران، محمد محمدپور عمران در جلسه مشترک مسئولان مازندران با آستاراخان اظهار داشت: مازندران ظرفیت مناسبی برای تولید برنج، گل، گیاه، سبزیجات، محصولات لبنی، مرکبات، ماهی، سنگ تزینی، انواع محصولات پتروشیمی، چرم مصنوعی و مرغ وجود دارد.

وی تصریح کرد: مازندران علاقمند به خرید چوب و آهن قراضه بوده و در این ارتباط نیز علاقه‌مند هستیم که در این ارتباط از نزدیک با فعالان اقتصادی آشنا شویم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران از ایجاد اتاق مشترک مازندران و آستاراخان در استان خبر داد و گفت: این دو استان به عنوان دروازه دو کشور رابطه تجاری را فراهم کنند و با توجه به قرار گرفتن مازندران در کریدور شمال - جنوب کشورهای آسیایی و عربی علاقه‌مند هستند که راه دسترسی به روسیه از طریق ایران باشد.

محمدپورعمران عنوان کرد: تسهیل ارتباط بین بنادر و کاهش تشریفات گمرکی کمک به تسهیل تجارت جهانی است و در همین  ارتباط گمرکات آستاراخان با تجار ایرانی در زمینه تعین قیمت کالا دچار مشکل هستند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه اتاق بازرگانی، درباره ایجاد مرکز بین‌المللی در مازندران طرح موضوع که مسئول بازرگانی آستاراخان از ایجاد این مرکز اعلام حمایت کرد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات