چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 05:12 ب.ظ

- اقتصادی

تاریخ 08:06:56 1393/12/06
« مدیریت » از نوع رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران !

وقتی افزایش شدید قیمت مرغ مردم را شوکه می کند

ماز نیوز: به نظر می رسد این گونه اظهارات برای مردم مازندران قانع کننده نبوده و انتظار می رود رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و مجموعه تحت امرش به جای توجیه های عجیب ، نظارت خویش را بر روند تولید و توزیع مرغ بیشتر نمایند.
وقتی افزایش شدید قیمت مرغ مردم را شوکه می کند

ماز نیوز: در روزهای گذشته قیمت مرغ بطور غیر منتظره با افزایش 4 هزار تومانی به 9 هزار تومان رسید که در این‎ رابطه رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اطمینان به مصرف‎کنندگان این ماده پروتئینی، گفت: مشکلی در تأمین مرغ وجود ندارد و به‌طور حتم افزایش قیمت مرغ دوام نمی‌آورد.

دلاور حیدرپور در حالی که مردم استان از افزایش شدید قیمت مرغ شوکه شده اند در گفت‌وگو با یک خبرگزاری ادعا کرد : به دلیل اینکه طی ماه‌های گذشته با افت شدید قیمت مرغ گرم مواجه شدیم و در این بحث مدیریت صورت گرفت و الان با کاهش عرضه مرغ گرم با افزایش قیمت آن مواجه شدیم. وی در عین حال این اطمینان را به مصرف‌کنندگان داد که ذخیره‌سازی مرغ منجمد به میزان تقاضا انجام شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد !

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون 150 تن مرغ منجمد در استان توزیع شده است، اظهار داشت : شهرستان‌های مازندران در حال معرفی همکار عامل هستند و به میزان تقاضا مرغ در اختیارشان قرار می‌گیرد. وی با بیان اینکه از لحاظ تأمین مرغ مشکلی وجود ندارد، افزود: به‌طور حتم این قیمت دوام ندارد و با توزیع مرغ منجمد قیمت‌ها متعادل می‌شود.

به نظر می رسد این گونه اظهارات برای مردم مازندران قانع کننده نبوده و انتظار می رود رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و مجموعه تحت امرش به جای توجیه های عجیب ، نظارت خویش را بر روند تولید و توزیع مرغ بیشتر نمایند .

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات