Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
برگزاری میز خدمت از سوی فرماندار بابل قابل تقدیر است - مازنیوز
آدینه، 03 اسفند 97 ساعت 06:12 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1396-11-21 08:44:29
امام جمعه بابل:

برگزاری میز خدمت از سوی فرماندار بابل قابل تقدیر است

مازنیوز:فرماندار بابل با توجه به تجربه مدیریتی یکی از گزینه های مناسب برای تصدی فرمانداری بابل بوده است.
برگزاری میز خدمت از سوی فرماندار بابل قابل تقدیر است

به گزارش مازنیوز حجت‌الاسلام مجتبی روحانی امام جمعه بابل در حاشیه میز پاسخگویی مسؤولان در مصلی جمعه بابل در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با درایت و ابتکار فرماندار ویژه بابل مدیران و مسئولان شهر به همراه همکاران خدوم اداری در مصلی بابل برای پاسخگویی به نیازهای به حق مردم حاضر شدند.

وی این حرکت ارزشمند را در راستای آرمان‌های نظام و انقلاب برشمرد و افزود: چنین حرکت ارزشمندی بازگو کننده خدمات نظام و تلاش خدمتگزاران و خادمان نظام بوده که طعم شیرین انقلاب و خدمتگزاری را به مردم می چشانند.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه حضور مسئوولان در روز جمعه روز استراحت، برای خدمتگزاری به مردم نشان از دلبستگی به نظام و انقلاب است، تصریح کرد: این حرکت پاسخ خوبی است به مسئله نگران کننده‌ای که در این ایام از سوی بعضی افراد در خصوص عدم تعامل بین مردم و مسئوولان مطرح می‌شود.

روحانی با بیان اینکه عده‌ای سعی دارند دولت را زیرسوال ببرند، خاطرنشان کرد: ممکن است گاهی در بدنه اداری شاهد رفتارهایی باشیم اما رئیس جمهور و سایر افراد مشغول خدمات و پاسخگویی هستند که از برکات این نظام است که زمینه خدمتگزاری را به آنها آموخت.

این مسئوول خاطرنشان کرد: دیگر در دستگاههای اداری ما آن برتری طلبی و حاکمیت فروشی که قبلا در نظام پهلوی شاهد بودیم را نداشته و پاسخگویی به مردم را دارند که این شیرین ترین ثمره انقلاب برای مردم است.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم این حرکت شرایطی فراهم کند تا ارتباط بین دستگاههای اداری و مردم روان تر و سهل تر شود، ادامه داد: مهم ترین عامل شکوفایی در جامعه مسئله مدیریت است که سبب توسعه و پیشرفت سازمان می‌شوند.

امام جمعه بابل افزود: در فرایند چرخه مدیریت از گذشته تاکنون سعی شده تا بهترینها انتخاب شود که انتخاب فرماندار بابل یکی از بهترین گزینه‌ها بوده است که بعد از دو دهه خدمت و تجربه ارزنده از پائین ترین رده خدمتی تا بالاترین به بهترین نحو مطلوبی در حال خدمت است.

وی با اشاره اینکه نباید فرمانداران خدمات خود را به نشستن و برگزاری جلسه در سازمان خود خلاصه کنند، گفت: فرماندار باید زمینه ارتباط موثر را بین مردم و نهادهای دیگر فراهم کند و این حرکت وی مستمر باشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
کسب و کار اینترنتی
1397/01/02
- 0
باسلام و خدا قوت به شما مديريت محترم سايت و همکاران عزيزتان از بابت اينکه محتوای بروز و خيلي خوب و با کيفيت توليد مي کنيد از شما سپاسگزاريم. برايتان موفقيت روز افزون از پروردگار يکتا آرزومندم! https://modiraneweb.com/
تبلیغات