آدینه، 03 خرداد 98 ساعت 07:03 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-06-05 23:35:58

حسین علیزاده فعال رسانه ای استان مازندران در بیمارستان بستری شد

مازنیوز:حال و روز این‌روزهای حسین علیزاده روزنامه‌نگاروفعال رسانه ای استان مازندران ناخوش است و دل‌نگرانیهایی را برای جامعه مطبوعاتی ایجاد کرده است...
حسین علیزاده فعال رسانه ای استان مازندران در بیمارستان بستری شد

به گزارش مازنیوز،ماهیت "رسانه" همچون بُردار و پاره‌خطی است که با دید هندسی به دو نقطه انتهایی محدود می‌شود و با فرض این تعریف نقش حائلی بین مخاطبان و مسئولان دارد؛ اما در این میان چهره اصحاب رسانه که واسطه‌گری بین این دو بخش را به‌عهده دارند کمتر دیده می‌شود.

سوای از رسانه‌های تصویری که با انتشار چهره فعالان میدانی خود به‌شکلی غیرمستقیم معرف آنان هستند اما در مدلهای دیگر فعالیتهای رسانه‌ای که شامل مکتوب و آن‌لاین نظیر کار مطبوعاتی و خبرگزاری می‌شود، چهره فعالان و تلاشگران آن کمتر دیده می‌شود.

چندین سال است که فعالان رسانه‌ای مبتنی بر این دو مدل انتهایی، دست به دست یکدیگر داده و فارغ از سلایق و دیدگاه‌های سیاسی به تقدیر و تجلیل از فعالان رسانه‌ای که سالیان سال خاک این حرفه را خورده و اکنون به مقام پیشکسوتی رسیده‌اند، می‌پردازند؛ هرچند که این اتفاق مبارک بنا به همان دلایل حزبی و گروهی با فراز و فرودهایی مواجه بوده اما عده‌ای سعی کرده‌اند اصل این کار را حفظ کنند.

فرهنگ این کار ارزشی به‌اندازه‌ای غنی بود که پای مسئولان رده‌بالای کشور را نیز به خود باز کرد تا آنها نیز به‌فراخور زمان به تقدیر و تجلیل از سنگربانان عرصه رسانه در ایام خاص بپردازند.

متأسفانه این روزها هم که یکی از چهره‌های باسابقه عرصه رسانه و مطبوعات درگیر بیماری قلبی است و بر تخت بیمارستان به‌سر می‌برد، خبری ازعیادت مسئولان نیست.

حسین علیزاده مدیرعامل سابق خانه مطبوعات استان که از جمله فعالان رسانه‌ای پیشکسوت مازندران است، چندروزیست است که با بیماری قلبی دست‌وپنجه نرم می‌کند .

وی که از هفته گذشته دربخش قلب بیمارستان ولیعصر شهرستان قائمشهر بستری است بادستورپزشکان درحال گذران درمان خویش می باشد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات