آدینه، 03 خرداد 98 ساعت 07:03 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-06-26 22:39:07
مدیر آموزش وپرورش بابل خبرداد:

بیش از ۴۰۹ نفر از دانش آموزان این شهرستان رتبه زیر ۲۰۰۰ را در کنکور سراسری کسب کردند

مازنیوز:جشن شکوفه‌ها برای کلاس‌اولی‌ها ۳۱ شهریور ماه به روال سال‌های قبل برگزار می‌شود عنوان کرد: این مراسم نیز بدون جشن و پایکوبی و با رنگ و بوی عاشورایی برگزار می شود
بیش از ۴۰۹ نفر از دانش آموزان این شهرستان رتبه زیر ۲۰۰۰ را در کنکور سراسری کسب کردند

به گزارش  مازنیوز ، حسین علی نژاد عصر دوشنبه درنسشت خبری بمناسبت بازگشایی مدارس با اشاره به ثبت نام بیش از ۸۰ هزار دانش آموز اظهار داشت:این شهرستان دارای ۶۰۰ واحد آموزشی است که تاکنون توانسته در مقاطع مختلف حائز رتبه باشیم.

وی افزود: بیش از ۴۰۹ نفر از دانش آموزان این شهرستان توانستند رتبه زیر ۲۰۰۰ را در کنکور سراسری کسب کنند، همچنین دانش آموزان این شهرستان توانستند علاوه برمقامات علمی مقامات هنری و ورزشی رادرسطح کشور کسب کنند.

وی افزود: آمار ثبت نام به تفکیک در دوره ابتدایی ۲۴۷ مدرسه شامل ۳۷ هزار و ۶۶۰ نفر که شش هزار و ۶۶۷ نفر در پایه اول اول است، همچنین ۱۷ هزار و ۵۵۳ نفر در دوره متوسطه اول، ۱۱ هزار و ۷۱ نفر در دوره متوسطه دوم و شش هزار و ۲۵۷ نفر در پایه پیش دبستانی هستند.

علی نژادبا بیان اینکه بیش از ۱۶ هزار دانش آموزدر ۱۴۱مدرسه غیردولتی تحصیل می‌کنند، تعداد مدارس دولتی را ۳۷۵مدسه دولتی برشمرد و گفت: ۲۳درصد دانش آموزان این شهرستان در این مدارس تحصیل می کنند.

علی نژاد بیان داشت: سازماندهی نزدیک به ۸۰هزار دانش آموز در بیش از ۶۰۰ واحد آموزشی انجام شده و آمادگی کامل برای میزبانی از دانش آموزان داریم.

مدیر آموزش وپرورش بابل با بیان اینکه جشن شکوفه‌ها برای کلاس‌اولی‌ها ۳۱ شهریور ماه به روال سال‌های قبل برگزار می‌شود عنوان کرد: این مراسم نیز بدون جشن و پایکوبی و با رنگ و بوی عاشورایی برگزار می شود.

براساس این گزارش در ابتدای این نشست غلامپور مدیرساعی روابط عمومی آموزش وپرورش بابل ضمن عرض خیرمقدم، گزارش کوتاهی از عملکرد روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان بابل را تشریح کرد. 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات