آدینه، 03 خرداد 98 ساعت 08:03 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-07-22 09:56:51
امام جمعه شهرستان بابلسر :

مردم بابلسر مدتی است شاهد تغییر و تحولات در سطح شهرستان هستند

مازنیوز:مردم ما؛ خادم می خواهند و همه ما از خادمان مردم حمایت می کنیم، بنده نیز به عنوان یک خادم مردم؛ همواره به دنبال بر طرف کردن دغدغه های مردم هستم و...
مردم بابلسر مدتی است شاهد تغییر و تحولات در سطح شهرستان هستند

به گزارش مازنیوز امام جمعه شهرستان اظهار کرد : مردم بابلسر مدتی است شاهد تغییر و تحولات در سطح شهرستان هستند، تمام دلسوزی ها و نگرانی های مردم ولایتمدار و شریف بابلسر قابل تقدیر است، اما تغییر و تحول در سطح شهر هم حق طبیعی و قانونی شورای اسلامی شهر است و هم حق قانونی دولتی است که با رأی مردم بر مسند تکیه زده است.

حجت الاسلام والمسلمین قلی پور افزود: مردم باید بدانند ائمه جمعه مسئولیت اجرایی ندارند، و در عزل و نصب ها گاهی نیز بدون مشورت کاری صورت می گیرد، گاهی نیز مشورت های صوری انجام می شود و به تذکر ائمه جمعه ترتیب اثر داده نمی شود؛ اما این مسائل سبب نمی شود که آنها در برابر کج رویها بی تفاوت باشند و سکوت کنند و از تذکر یا بیان شفاف مواضع خود باز بمانند.

خطیب جمعه شهرستان بابلسر با تاکید بر اینکه دولتمردان و شورای اسلامی باید بدانند که مردم از تغییرات جناحی و سیاسی خسته شده اند و نمی خواهند افراد سیاست زده بر مسندها تکیه بزنند افزود: مردم ما؛ خادم می خواهند و همه ما از خادمان مردم حمایت می کنیم، بنده نیز به عنوان یک خادم مردم؛ همواره به دنبال بر طرف کردن دغدغه های مردم هستم و سعی کردم در اظهاراتم هوای نفس دخیل نباشد و همواره تلاش کرده ام تا آنچه به نفع مردم و نظام هست اتفاق بیافتد.

حجت الاسلام والمسلمین قلی پور با بیان اینکه می توان از اطرافیان اشخاص، برخی از افراد را شناخت، تصریح کرد: مواضع اطرافیان برخی مسئولان نسبت به انقلاب و رهبری و فتنه 88 می تواند بیانگر تعلق او به آن جریان باشد.

 وی با تاکید بر اینکه منتسبان فتنه 88 بدانند، نمی توانند در این شهر میدان داری کنندافزود: اگر آنان به دنبال همان تفکر و احیای آن هستند بنده با پشتوانه مردمی جلوی آنان خواهم ایستاد.

خطیب جمعه شهرستان بابلسر با بیان شاخصه های یک مسئول انقلابی از دیدگاه امام و رهبری گفت: مسئولان باید ولایتمدار، عدالت محور، با روحیه جهادی، نقد پذیر، استکبار ستیز باشد، بنده به عنوان امام جمعه این شهر در کنار مسئولی هستم که این ویژگیها را دارد و در عمل خادم مردم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین قلی پور با بیان اینکه بابلسر به عنوان یک شهر گردشگر پذیر به جایگاه واقعی خود نرسید افزود:مسئولان بویژه سرپرست جدید فرمانداری و شهرداری باید با برنامه مناسب و تلاش مضاعف این مهم را جبران کنند

وی یاد آور شد: بنده در مورد شهرداری و فرمانداری بابلسر گزینه ای برای معرفی نداشته و ندارم، اما با در نظر گفتن شاخص های مدیر در تراز انقلاب و بررسی آیات و روایات در مورد مدیر انقلابی اگر از ما مشورت بخواهند نکاتی را تذکر خواهیم داد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات