چهار شنبه، 30 بهمن 98 ساعت 07:11 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-09-19 16:34:51

دیدارریاست هیات ورزش کارگری شهرستان بابل باشهرداربابل

مازنیوز:بیش از نیمی از جمعیت کشور را کارگران و خانواده آنها تشکیل می دهند.
دیدارریاست هیات ورزش کارگری شهرستان بابل باشهرداربابل

به گزارش مازنیوز هیات ورزش کارگری شهرستان بابل در ادامه فعالیتهای خود در جهت بهبود جایگاه ورزش در میان قشر شریف کارگر ظهر دوشنبه ۹۷/۹/۱۹ میهمان شهردار محترم شهرستان آقای #مهندس_کبود_فیروزجایی بود.

در ابتدای جلسه #مهدی_ابوحسینی رییس هیات ورزش کارگری بابل با ارائه آماری از جامعه کار و تلاش و خانواده های محترم آنها از اهمیت پرداختن به مقوله ورزش و لزوم حمایت از هیات ورزش کارگری در جهت اعتلای وضعیت کارگری گفت و خاطرنشان کرد در این خصوص با دست خالی کارهای بزرگی انجام شده که در سایه حمایت مسئولین محترم می توان کارهای بزرگتری انجام داد.

#امامقلی_تبار بازرس مجمع کارگران کشور و عضو هیات رییسه ورزش کارگری با تاکید بر این نکته که بیش از نیمی از جمعیت کشور را کارگران و خانواده آنها تشکیل می دهند،از عدم توجه کافی مسئولین به این بخش گلایه کرد و افزود:کارگرانی که در خلال جنگ تحمیلی بمدت شش سال از افزایش حقوق محروم بودند اکنون نیازمند نگاه ویژه مسئولین هستند.

#مهرپویا مدیر کمیته روابط عمومی هیات ورزش کارگری در بخش بعدی جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هیات در طول هفت ماه فعالیت خود،افزود این هیات و انجمن های متبوع از کمبود امکانات سخت افزاری رنج برده و عنوان داشت با وجود تمام این کاستی ها این هیات در سطح استان پیشتاز است که حمایت شهرداری می تواند به موفقیت بیشتر هیات منجر گردد.

صادقی دبیر هیات ورزش کارگری نیز ضمن تشکر از نگاه حمایتی شهردار نداشتن دفتر ثابت خارج از اداره کار را از موانع فعالیت مستمر ورزش کارگری دانست و خواستار نگاه ویژه شهردار گردید.

هادی_علیزاده دیگر عضو هیات رییسه نیز با تشکر از زحمات شهردار و آقایان پورچالی و احمدزاده عالمی از برگزاری این جلسه ابراز خشنودی کرد.

آزادی عضو بازرسی ، #نورروش کارشناس روابط عمومی و #محمدی مهمان ویژه هیات بعنوان دیگر حاضران
در جلسه نیز بر حمایت سخت افزاری شهردار تاکید نمودند.

در بخش پایانی جلسه پورچالی عضو شورای شهر و هیات رییسه ورزش کارگری با بیان گوشه ای از مشکلات کارگران با توجه به سالها فعالیت در حوزه حمایتی کارگران،توجه به نشاط و روحیه کارگران را از اوجب واجبات دانسته و فعالیت هیات در این زمینه را با عنایت به این که اعضای هیات رییسه ریالی بابت فعالیتشان دریافت نمی کنند،بسیار ارزشمند دانست و تاکید کرد شهردار محترم در هر زمینه ای که می تواند به کمک هیات بیاید و از شهردار خواست با پیوستن به این جمع این یاری را عینیت بخشد.

احمدزاده_عالمی دیگر عضو شورای شهر و هیات رییسه ورزش کارگری نیز با تاکید بر ارزشمند بودن توجه به قشر شریف کارگر با توجه به سبقه طولانی ارتباط با آنها،از شهردار محترم مجدانه خواست به کمک هیات ورزش کارگری بشتابد تا فعالیت های هیات در آینده شکل کاملتری به خود بگیرد.

در قسمت پایانی جلسه مهندس_کبود_فیروزجایی شهردار بابل ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه عنوان داشت شهرداری یکی از بزرگترین کارفرماهای شهرستان بوده و توجه به بخش کارگری و نشاط و روحیه آنها نه تنها باارزش که مقدس می باشد.ایشان افزود بنده در طول فعالیت خود سعی کردم بصورت اصولی و نه آنی به حل مشکلات کارگران همت بگمارم و در این موضوع خاص نیز با توجه به این که این امر نیاز به تخصص بیشتری برای تصمیم گیری دارد در جلسه دیگری با حضور و همفکری آقایان احمدزاده عالمی و پورچالی در عمل به کمک ورزش کارگری خواهیم آمد و از قول بدون عمل پرهیز خواهیم کرد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات