چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-09-19 22:33:56
معاون استاندارو فرماندارویژه شهرستان بابل؛

سه شعار امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی استاندار مازندران باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد

مازنیوز:اسلامی ایران در مسیر چهل سالگی پیروزی خود با توجه به مشکلات موجود توانسته با همدلی مردم و مسئولان و هدایت رهبر معظم انقلاب این راه پرفراز و نشیب را طی کند.
سه شعار امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی استاندار مازندران باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد

به گزارش مازنیوز ، قربانعلی ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل امروز در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در مسیر چهل سالگی پیروزی خود با توجه به مشکلات موجود توانسته با همدلی مردم و مسئولان و هدایت رهبر معظم انقلاب این راه پرفراز و نشیب را طی کند افزود: نباید با سهل انگاری ها مشکلاتی سرراه انقلاب قرار گیرد.

وی با اشاره به پرچم دار بودن این شهرستان در پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های محوری در ایام دهه فجر امسال را چاپ کتاب واقعه انقلاب و ثبت یک واقعه تاریخی به نام پرچم داران انقلاب در کشور عنوان کرد و افزود : برای ماندگاری آیندگان باید این آثار ملی به چاپ برسد تا به عنوان شناسنامه این شهرستان در صفحات تاریخ به یادگار بماند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل ساخت مستند زندگی روحانی، همچنین بزرگداشت شهید سرلشکر ابوالحسنی و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در تمام حوزه ها را از جمله برنامه های محوری در ایام دهه فجر امسال عنوان کرد و افزود: باید مردم محوری در سرلوحه کار مسئولان قرار بگیرد.

وی بااشاره به سه شعار امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی استانداری مازندران یادآورشد: این سه شعار محوری باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد تا بتوانیم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت رفاه اقتصادی معیشتی گام برداریم.

فرماندار ویژه بابل سه پروژه آب و فاضلاب و راههای هفت گانه منتهی به شهرستان را از جمله مشکلات شهرستان عنوان کرد و افزود هرچند کارهایی صورت گرفته است اما برای رفع این مشکلات نیاز به اعتبارات کلان ملی است و باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.

وی در پایان با تاکید براهمیت همدلی و همراهی بیشتر مردم در برگزاری برنامه های دهه فجر امسال در این شهرستان عنوان کرد اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین انقلاب اسلامی را بیمه می کند./مهر

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات