چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 04:07 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-01 14:10:05
فرماندار بابلسر خبرداد:

برگزاری دوره های مستمر آموزش برای خبرنگاران و روابط عمومی ها

مازنیوز:هدف از برگزاری این دوره آموزشی ایجاد جاذبه و تشویق و ترغیب علاقه مندان به حوزه اطلاع رسانی و خبرنگاران به سمت کار حرفه ای می باشد.
برگزاری دوره های مستمر آموزش برای خبرنگاران و روابط عمومی ها

به گزارش مازنیوز اسماعیل حسن زاده  فرماندار بابلسر در جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزشی ویژه روابط عمومی،خبرنگا ان و رسانه ، به اهمیت آموزش در حوزه رسانه اشاره کرد و افزود:دوره های مستمر برای بروز رسانی و سطح آموزش خبرنگاران و روابط عمومی ها در بابلسرتشکیل می شود.

وی از تشکیل تیم شورای روابط عمومی در شهرستان خبرداد و افزود:به موازات شورای روابط عمومی،تیم رسانه شهرستان تشکیل خواهد شد.

وی به کارکرد حوزه اطلاع رسانی اشاره کرد و افزود:بطور مثال اگر در تابستان گذشته حوزه اطلاع رسانی بدرستی مورد توجه قرار می گرفت ،در بحث طرح دریا با آگاهی بخشی به جامعه مطمئنا تلفات کمتری را شاهد می بودیم.
نماینده هالی دولت در شهرستان هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ایجاد جاذبه و تشویق و ترغیب علاقه مندان به حوزه اطلاع رسانی و خبرنگاران به سمت کار حرفه ای عنوان کرد و گفت:بزرگترین خدمتی که می توانیم در این حوزه انجام دهیم پرداختن به آموزش است.

فرماندار بابلسر بابیان اینکه روابط عمومی ها باید بدرستی خدمات نظام را در جامعه منعکس کنند اظهار داشت:روابط عمومی ها و خبرنگاران باید کارشان را حرفه ای آموزش ببیند و خودم دوسال در حوزه روابط عمومی فعالیت نموده ام.
یاد آور می شود این جلسه با حضور فرماندار بابلسر، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد ،فنی و حرفه ای ونماینده دانشگاه مازندران برگزار شد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات