چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-03 18:54:09
مهندس کبود شهردار بابل در نخستین جشنواره حمل و نقل:

یکی از مهمترین دغدغه های شهر بحث ترافیک، ایجاد کمربندی، خیابانها و شریانهای جدید می باشد

مازنیوز:در حمل و نقل یکی از دغدغه های مهم بحث ترافیک، ایجاد کمربندی متفاوت، خیابانها و شریانهای جدید می باشد تا بتوانیم آن چیزی را که در توسعه شهرمان اثر گذار است را انجام دهیم.

 


به گزارش مازنیوز به نقل از  اداره روابط عمومی شهر بابل، مهندس کبود شهردار بابل ضمن تبریک روز حمل و نقل به همه همکاران در حوزه حمل و نقل شهری و شهرستانی گفت: وظیفه شهرداری در درجه اول خدمت رسانی در حوزه خدمات می باشد.

وی افزود: در حمل و نقل یکی از دغدغه های مهم بحث ترافیک، ایجاد کمربندی متفاوت، خیابانها و شریانهای جدید می باشد تا بتوانیم آن چیزی را که در توسعه شهرمان اثر گذار است را انجام دهیم.

ایشان ادامه داد: در بحث حمل و نقل موفق نخواهیم بود مگر اینکه در راهسازی و راهداری موفق عمل کنیم. اگر جاده، کمربندی و گذرگاههای خوبی نداشته باشیم ، هرگز یک حمل و نقل ایمن و مطمئن نخواهیم داشت.

مهندس کبود اشاره کرد: جهان امروز بسوی حمل و نقل هوشمند در حرکت است و ما نیز باید حمل و نقل خود را هوشمند کنیم و آنرا با مخابرات و کامپیوتر مرتبط نماییم  چرا که سیستم حمل و نقل هوشمند بسیار اثر گذار است باید چهارراهها، خیابانها و روشنایی شهر را هوشمند نماییم.

وی ادامه داد: باید مسیر و خیابانهای جدید برای شهر تعریف کرد و نگاه توسعه شهری را تغییر داد و از همه پتانسیل و ظرفیت شهر و شهرستان باید به نحو احسنت استفاده نمود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم مهندس کبود در راستای حمایت از خانواده حمل و نقل شهری تقدیر و تشکر بعمل آمد.


نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات