چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 15:07 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-14 18:58:31
انتقادامام جمعه شهرستان بابلسر خطاب به وزیر راه:

آقای وزیر باید چند جوان دیگر را از دست بدهیم تا شما به فکر برطرف کردن مشکل جاده ها باشید

مازنیوز:مدت طولانی است تعریض جاده پر رفت و آمد نیروی هوایی بابلسر به هر دلیلی انجام نمیشود، در روز گذشته؛ سانحه ای مرگبار در این محور، جان دو جوان را گرفت، آقای وزیر چند انسان دیگر باید در این محور قربانی تعلل شما شوند،بنده شخصا پیگیر این موضوع خواهم بود.
آقای وزیر باید چند جوان دیگر را از دست بدهیم تا شما به فکر برطرف کردن مشکل جاده ها باشید

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام والمسلمین قلی پور در خطبه های امروز ۱۴دی ۱۳۹۷ با اشاره به حادثه خیز بودن جاده مواصلاتی شهرستان بابلسر گفت:خطاب بنده به وزیر محترم راه است، آقای وزیر؛ شما تا چند ماه گذشته؛ استاندار مازندران بودید،در جاده های مازندران به خاطر تعلل در اتمام پروژه های راه سازی و یا نداشتن روشنایی؛ باید چند جوان دیگر را از دست بدهیم تا شما به فکر برطرف کردن مشکل باشید.

وی افزود: مدت طولانی است تعریض جاده پر رفت و آمد نیروی هوایی بابلسر به هر دلیلی انجام نمیشود، در روز گذشته؛ سانحه ای مرگبار در این محور، جان دو جوان را گرفت، آقای وزیر چند انسان دیگر باید در این محور قربانی تعلل شما شوند،بنده شخصا پیگیر این موضوع خواهم بود.

خطیب جمعه شهرستان بابلسر خاطرنشان کرد: گذشته از قصور مسئولان امر در بالا بردن ایمنی جاده ها، همگان را به رعایت مسائل ایمنی و راهنمایی و رانندگی توصیه میکنم.


گفتنی است: دیروز انحراف خودرویی در محدوده جاده نیروی هوایی بابلسر باعث مرگ دو سرنشین جوان این خودرو شد.این سانحه در شرایطی رخ داد که کار تعریض جاده بابلسر به بهنمیر نیمه‌کاره و نا ایمن باقی مانده و سبب افزایش سوانح رانندگی شده است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات