سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-21 14:45:26
امام جمعه امیرکلا:

ملت ایران از هر زمان دیگری قدرتمندتر است و هیچ قدرتی قادر به شکست جمهوری اسلامی نیست

مازنیوز:جنگ و ۸سال دفاع مقدس را با حضور جوانان ۲۰ ساله از دشمن بردیم ،اما اقتصاد را با ۶۰ سال ها باختیم!!!
ملت ایران از هر زمان دیگری قدرتمندتر است و هیچ قدرتی قادر به شکست جمهوری اسلامی نیست

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه امیرکلا در نماز جمعه امروز اظهار کرد:حضرت زینب پاسدار دین و ارزش‌های اسلامی و الگوی ماندگار از عفت وحیا ،حجاب و شجاعت و بالندگی و رشادت و مبارزه علیه ظلم و ستم بود.

پرتاب موفقیت آمیز ۳ ماهواره ،همگام با ایام چهل سالگی انقلاب اسلامی، دوستان انقلاب و جریان مقاومت را به آینده روشن انقلاب اسلامی امیدوار و دشمنان را عصبانی و سرخورده خواهد کرد.

وی افزود:اعمال تحریم های سخت تر،سیاه نمایی از وضعیت موجود،ناامیدکردن مردم نسبت به آینده،تحریک اعتراضات اجتماعی،تشدید اقدامات ضد امنیتی توسط گروه‌های ضد انقلاب،ایجاد همگرایی و انسجام میان اسرائیل و اعراب، با هدف تقابل با ایران از محورهای اصلی راهبرد آمریکا علیه ایران در ماههای آینده است.
راهبردهای نیروهای انقلاب و مسئولین در شرایط پیش رو برای مقابله و خنثی سازی سناریوهای جبهه استکبار،عدم غفلت از توطئه‌های دشمن،عدم آماده سازی میدان برای دشمن ،تلاش برای تقویت اقتصاد کشور و تولید داخلی و فریب نخوردن ظاهر سازی و زبان بازی دشمن است.

خطیب جمعه امیرکلا خاطر نشان کرد:جنگ و ۸سال دفاع مقدس را با حضور جوانان ۲۰ ساله از دشمن بردیم ،اما اقتصاد را با ۶۰ سال ها باختیم!!!
کلید و رمز پیروزی شهدا ،پیروی از ولایت بوده است!استکبار بداند که ۲۰ ساله ها در جنگ اقتصادی بر آنها پیروز خواهند شد.

وی ادامه داد:فرماندهان عالی رتبه نظامی درباره شبهه در یکی از عملیات سی ساله پیش،در رسانه ملی حاضر شدند و به افکار عمومی احترام گذاشتند،و توضیح دادن!!!
چه خوب بود که فرماندهان اقتصادی کشور هم،در مورد مسائل اقتصادی روز،و معیشت و گرانی به مردم پاسخگو می شدند!!!
از برخی از راهبردها و اصول و باورهایی مانند: «ما می‌توانیم »
«برای عبور از مشکلات»،«داشتن روحیه انقلابی»،به عنوان رمز پیشرفت،«اعتماد به جوانان»،«تبعیت از ولایت فقیه»،به عنوان رمز عبور از بحران‌ها،«عدم اعتماد به دشمنان»،«کم هزینه بودن مقاومت به جایگاه سازش با دشمن»،«مدیریت جهادی» و «نقش‌آفرینی همه ملت»،از تجربه‌های متراکم ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و چراغ راه آینده کشور است.

این مقام مسئول تصریح کرد:نماز جمعه در تراز نظام اسلامی باید دارای سه هدف عمده باشد:
۱- خضوع،آگاهی‌بخشی و درایت
2- شجاعت،هدایت مردم و رهبری اجتماع
۳- بصیرت،مقابله با فتنه‌ها،صلابت، انتقال رحمت الهی،در بستر برگزاری نماز جمعه (یعنی نماز جمعه باید رحما بینهم با دوستان نظام و مردم و اشداء علی الکفار با دشمنان انقلاب و نظام اسلامی باشد)
تنها راه جلوگیری از فرصت سوزی و تقسیم کار مشترک میان آمریکا و اروپا با هدف ،خرید زمان برای آمریکا در زمینه برجام،اعلام تعلیق مرحله ای تعهدات برجامی و دیگری آغاز کردن فعالیت های تعطیل شده هسته ای توسط جمهوری اسلامی است.

وی افزود:جمهوری اسلامی رتبه ۱۶ در تولید علمی در جهان و اول منطقه در سرعت تولید علم و پیشروترین کشور تولید کننده علم در حوزه‌های هوا و فضا،هسته‌ای، پزشکی و سلولهای بنیادین و نانو تکنولوژی،هفتمین قدرت موشکی و ششمین کشور تولید کننده زیر دریایی در جهان هستیم.
ملت ایران از هر زمان دیگری قدرتمندتر است و هیچ قدرتی قادر به شکست جمهوری اسلامی نیست.
امریکایی ها بدانند در سرزمین مقدس و پهناور ایران برای پر کردن دهان گشاد آمریکا،خاک به اندازه کافی وجود دارد!!!

امام جمعه امیرکلا تاکید کرد:ادعای شکنجه شدن یک مجرم عضو حذب کمونیست کارگری در ماجرای هفت تپه توسط سربازان گمنام ،و جنجال رسانه‌ای برای دروغ‌گویی یک مجرم که خودش آن را تکذیب کرد،
نشان می‌دهد که این ماجرا در ادامه پروژه های تخریبی علیه نظام و تطهیر اروپا در تحریم وزارت اطلاعات بوده است. و باید مجرم مورد اشاره و سایر تهمت زدگان،به سربازان جان برکف وزارت اطلاعات تحت تعقیب قرار گیرند.

حجت الاسلام بابائیان امام جمعه امیرکلا درپایان گفت:از مجموع ۱۷۰۳ هزار میلیارد تومان بودجه کشور در سال ۹۸ ،فقط ۲۵ درصد آن در مجلس بررسی می‌شود،و۱۲۷۴ هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی ،بانک ها و.... که
نزدیک به ۷۵ درصد بودجه کل کشوراست،عملا در هیچ دوره به علت محدودیت زمانی توسط مجلس بررسی نمی‌شود !!
سوال این است که حداقل به چهارشرکت دولتی مانند: شرکت ملی نفت, شرکت فرآورده های نفتی, شرکت های ملی گاز, شرکت پالایش نفت آبادان ,که ۵۹ درصد کل بودجه کشور را در اختیار دارند و بیشترین رانت ها وحقوق هارا در حیاط خلوت خود دارند را بررسی کنند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات