سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-21 20:57:44
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل:

بایدبرنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بدور از مسائل جناحی و حاشیه ای به بهترین نحو برگزارشود

مازنیوز:قطعاً کوتاهی مدیران دستگاه های اجرایی در امر خدمت رسانی به مردم و برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پذیرفته نیست .
بایدبرنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بدور از مسائل جناحی و حاشیه ای به بهترین نحو برگزارشود

به گزارش مازنیوز ، قربانعلی ولی زاده بورا فرماندار ویژه شهرستان بابل در جلسه شورای هماهنگی ادارات شهر امیرکلا که باحضور امام جمعه ، بخشدار مرکزی و مدیران ادارات این شهرتشکیل شد؛ اظهارداشت: امروز هیچ اقدام و کاری با اهمیت تر از این نیست که ما خدمات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را بازگو کنیم.

وی افزود : باید به گذشته انقلاب اسلامی افتخار کنیم؛ چرا که در طول این چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی کارهای بسیار مهم و بزرگی در کشور انجام شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل خاطرنشان کرد : امروز دوران دفاع مقدس جدیدی در مقابل استکبار جهانی داریم . شرایط کنونی کشور کمتر از دفاع مقدس نیست و دشمن در حوزه های مختلف ورود پیدا کرده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: همه ی ما باید به دور از مسائل سیاسی ، جناحی و حاشیه ای برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار نماییم و جشن های انقلاب اسلامی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است در این برهه به خوبی برگزار گردد.

وی ادامه داد: قطعاً کوتاهی مدیران دستگاه های اجرایی در امر خدمت رسانی به مردم و برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پذیرفته نیست .

ولی زاده در پایان تاکید کرد: همه دستگاه ها باید با استفاده از ظرفیت‌های مردمی تلاش کنند تا دستاوردهای نظام را برای جوانان و نسل جدید به خوبی تبیین نمایند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات