سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-21 21:33:22
امام جمعه شهرستان بابلسر:

سیره عبادی و اخلاقی و سبک زندگی حضرت زینب(س) الگوی بشریت است

مازنیوز:درس گرفتن ازصبر و ایستادگی، ولایت مداری،مقاومت،شجاعت، شهامت، روحیه مبارزه با ظلم، معرفت به پروردگار،تقوا،توکل و توسل حضرت زینب(س) یک ضرورت در تمام اعصار است.
سیره عبادی و اخلاقی و سبک زندگی حضرت زینب(س) الگوی بشریت است

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام قلی پور امام جمعه شهرستان بابلسر در خطبه های نماز جمعه امروز بر ضرورت درس گرفتن ازسیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زینب (س) تاکیدکردواظهار داشت:از زحمات ارزشمندو انسان دوستانه پرستاران و همسران جانبازان عزیز قدردانی میکنم.


وی با اشاره به نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار،ضمن تبریک این روز به همه پرستاران؛ سیره عبادی و اخلاقی و سبک زندگی حضرت زینب(س) را الگوی بشریت دانست و خاطر نشان کرد:: درس گرفتن ازصبر و ایستادگی، ولایت مداری،مقاومت،شجاعت، شهامت، روحیه مبارزه با ظلم، معرفت به پروردگار،تقوا،توکل و توسل حضرت زینب(س) یک ضرورت در تمام اعصار است.

خطیب جمعه بابلسرضمن قدردانی از زحمات ارزشمندوانسان دوستانه همسران جانبازان،تصریح کرد : همسران جانبازان با الگو قرار دادن حضرت زینب کبری(س)همانندپرستاران با ایثار و ازخودگذشتگی وابراز عاطفه،باصبر و بردباری فراوان روحیه جانبازان عزیز را تقویت می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قلی پوربابیان اینکه شخصیت نورانی، بلندوارزشمنداین بانوی بزرگوار الگوی بی نظیری برای گام نهادن در مسیرتعالی واخلاص است،ابراز امیدواری کرد: انشالله همه ما بتوانیم پیروان راستینی برای ائمه اطهار (ع) باشیم.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات