پنج شنبه، 25 مهر 98 ساعت 03:07 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-27 22:10:41
جانشین فرماندهی کل سپاه:

جهاد و شهادت لباس عزت ماست

مازنیوز:روح شهادت، جهاد، ایستادگی، مقاومت، صبر، توکل و ثبات قدم که تجلی‌بخش ایمان حقیقی‌ست همچنان در جامعه جاری است.
جهاد و شهادت لباس عزت ماست

به گزارش مازنیوز سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه در یادواره ۱۴ شهید والامقام روستای رودبست اظهار داشت :شهدا حقایقی زنده در عالم هستی هستند که توفیق ارتزاق بی‌واسطه در محضر حق را یافته‌اند.

وی افزود:روح شهادت، جهاد، ایستادگی، مقاومت، صبر، توکل و ثبات قدم که تجلی‌بخش ایمان حقیقی‌ست همچنان در جامعه جاری است.

وی ادامه داد:امنیت امروز کشور ما، ارمغان و هدیه شهدای ماست. دشمن آمده تا عزت را از ما بگیرد و ما را ذلیل کند، استقلال ما را بگیرد و نور اسلام را خاموش کند اما شهدا نور الهی را کامل و دشمنان را مایوس کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد:ما جز شهادت نمی‌توانستیم بر دشمنانمان پیروز شویم. آنها در ظاهر بسیار قوی‌تر بودند اما شهیدان، آزادگان، جانبازان، رزمندگان و ولی‌فقیه ما مفهومی از قدرت را عرضه کردند که برای دشمن ناشناس بود. آن قدرت، ایمان بود.

وی افزود:در هشت سال دفاع مقدس بزرگترین آزمایش برای ملت ایران رخ داد، چراکه همه دشمنان اسلام دست در دست هم دادند تا طلوع خورشید اسلام را مهار کنند اما نتوانستند چون خدا با ما بود.

سردار سلامی خاطر نشان کرد:جهاد و شهادت لباس عزت ماست. اگر نجنگیده بودیم و خانواده شهدا صبر نکرده بودند، ما ده‌ها بار از دشمن شکست خورده بودیم، اما خدا راه را بر آنان بست و نگذاشت کفار بر مومنان غلبه کنند.

وی ادامه داد:قبل از انقلاب وابستگی به آمریکا را تجربه کردیم، دیدیم آن مخروبه ویرانه‌ای را که دین و دنیای ما را آتش می‌زد. زمانی که اسلام ظهور کرد، عزیز شدیم و خودمان کشورمان را ساختیم که این ارمغان شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت:ایران تنها کشوری است که فرش قرمز زیر پای مقامات مشرک آمریکا پهن نمی‌کند و هیچ مسئول آمریکایی اجازه ورود به آن را ندارد. آمریکا غلط می‌کند فکر کند می‌تواند رزق ما را دهد. آمریکا اگر می‌تواند ۵۰ میلیون مردم گرسنه خود را سیر کند.

وی ادامه داد:امروز دیدیم آمریکا در گوشه‌ای از سوریه هم دوام نیاورد. به اندازه ۱۰۰ سال درآمد نفتی ما هزینه کرد اما چیزی به دست نیاورد.
آمریکا از مسلمانان و ملت ایران می‌ترسد. خداوند در دل دشمنان اسلام، رعب و وحشت را نقش می‌کند.

سردار سلامی ادامه داد:سال‌ها فشار و تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران تحمیل کردند تا ایران را مهار کنند اما امروز این آمریکاست که در مرز زوال و انزوا قرار گرفته و مهار شده است.

وی در پایان گفت:آنها که پیش‌بینی می‌کردند ملت ایران ۴۰ سالگی خود را نمی‌بیند، در ۲۲ بهمن خواهند دید که این ملت ایستاده است و عزت خود را با دلار عوض نمی‌کند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات