پنج شنبه، 25 مهر 98 ساعت 01:07 ق.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-10-30 22:37:52

مهندس کبودشهرداربابل به عنوان شهرداربرتر معرفی شد

مازنیوز:استاندارمازندران فرصت را غنیمت شمرده و در جمع فرهنگیان و فرهنگ سازان و دانش آموزان آینده ساز ، شهردار برتر استان مازندران را معرفی نمود.
مهندس کبودشهرداربابل به عنوان شهرداربرتر معرفی شد

به گزارش مازنیوز به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری بابل، به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش ، گردهمایی بزرگی در اردوگاه شهدای دانش آموز بادله در روز یکشنبه ٣٠ دی ماه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور آیت الله معلمی نماینده محترم مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان رهبری و نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران حضرت آیت الله طبرسی و استاندار محترم مازندران حاج مجیدحسین زادگان ، جناب آقای عسگری نیکزادمدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران ، فرمانداران ، شهر داران ، روسای شوراهای اسلامی شهر ، روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و دیگر مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

استاندارمازندران فرصت را غنیمت شمرده و در جمع فرهنگیان و فرهنگ سازان و دانش آموزان آینده ساز ، شهردار برتر استان مازندران را معرفی نمود.

وی با توجه به این نکته که تمامی شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم عزیز می باشند از همه این عزیزان تشکر و قدردانی نمود.

حاج مجیدحسین زادگان طی حکمی مهندس کبودشهرداربابل را به عنوان شهردار برتر استان و شهرداری بابل را به عنوان شهرداری نمونه معرفی نموده و از زحمات بی شائبه و شبانه روزی این مدیر نمونه و پرسنل خدومش قدردانی نمود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات