شنبه، 03 اسفند 98 ساعت 02:12 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-11-05 13:55:05
امام جمعه امیرکلا:

دولت برای رضای خدا بازی تمام باخت و دیپلماسی التماسی را کنار بگذارد...!!

مازنیوز:منظور از FATF و CFT یعنی تمام تراکنش ها و اطلاعات اقتصادی کشور را در اختیار آمریکا و اروپا،برای مبارزه با پولشویی و مقابله با تامین مالی تروریسم قرار گیرد و منظور غربی‌ها از تروریسم هم،سپاه پاسداران،سپاه قدس،وزارت دفاع و نیروهای مقاومت است، بالوایح ۴گانه،خودمان با دست خودمان مردم و ایران را در مقابل تروریست‌ها خلع سلاح کنیم.!!
دولت برای رضای خدا بازی تمام باخت و دیپلماسی التماسی را کنار بگذارد...!!

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان امام جمعه امیرکلا در نماز جمعه امروز اظهار کرد:برجام چگونه دستاورد بزرگ قرن و فتح الفتوح است که اگر همه ی طرف‌ها از آن خارج بشوند ایران نمی‌تواند خارج شود و حق شکایت هم ندارد آن وقت انسان عاقل دوباره دنبال برجام دیگر می رود!!

هیئت محترم وزیران که لایحه الحاق به کنفوانسیون پالرمو را برای مقابله با تحریم ها ضروری می داند،آیا بهتر نیست که اول گزارشی از فرجام خسارت بار برجام را به مردم ارائه نمایند و سپس بر تصویب FATF تأکید کنند؟!! دولت برای رضای خدا بازی تمام باخت و دیپلماسی التماسی را کنار بگذارد...!!
وی افزود:منظور از FATF و CFT یعنی تمام تراکنش ها و اطلاعات اقتصادی کشور را در اختیار آمریکا و اروپا،برای مبارزه با پولشویی و مقابله با تامین مالی تروریسم قرار گیرد و منظور غربی‌ها از تروریسم هم،سپاه پاسداران،سپاه قدس،وزارت دفاع و نیروهای مقاومت است، بالوایح ۴گانه،خودمان با دست خودمان مردم و ایران را در مقابل تروریست‌ها خلع سلاح کنیم.!!
دولت محترم بعد از ناامیدی برای رای مثبت از مجمع تشخیص مصلحت نظام،۸ نفر از وزیران را،وادار میکند،به رهبری معظم انقلاب برای نوشاندن جام زهر برجامی دیگر نامه بنویسند تا به مجمع تشخیص بگویند به لوایح FATF وCFT رای بدهند.که شنیدها از یک مقام نزدیک به دولت حاکی است که رهبری فرمودند اگر لوایح مورد اشاره تصویب شود آیا مشکلی را حل خواهد کرد؟
که آقایان پاسخ دادند که هیچ مشکلی را حل نمی‌کند.!!
خطیب جمعه امیرکلا خاطر نشان کرد:مردم از مسئولین می پرسند چرا به جای همراهی با نقشه‌ی ایده ال دشمن،و خود تحریمی پذیرشFATF (و CFT و پالرمو) به مسئولیت هایی به زمین مانده در زمینه اقتصاد مقاومتی نظیر گسترش همکاری‌های اقتصادی با همسایگان و کشورهای غیر غربی,حمایت از تولید در مقابل قاچاق و واردات بی‌رویه, شفافیت در مالیات و معاملات و واگذاری ها,کاهش هزینه های سرسام آور و رو به گسترش دولت،اصلاح سیستم بانکی،و مبارزه با رانت‌خواری و... نمی‌پردازد؟!!
برخی می گویند با خواست عمومی مردم مبارزه نکنید! سوال این است که آیا خواست عموم مردم دلار ۱۱ هزاری، گوشت۸۰هزاری، پراید ۳۷ میلیونی است؟؟
آیا می دانید وزیر و مدیر چه کسی برخلاف خواسته و میل مردم نرخ نامه ی کالا تعیین می‌کند؟!!
وی ادامه داد: ۶ پروژه‌ امریکایی ها برای تغییر رژیم در ونزوئلا عبارت اند از:
کاهش ارزش پول ملی،
نگرانی اقتصادی مردم،
دعوت به کاهش مشارکت در انتخابات،
تبلیغ عدم مشروعیت دولت قانونی،
اعلام دولت موقت و شورش خیابانی و اعلام حمایت از کودتا،
که همه آن پروژه ها در ایران نیز دارد انجام میگیرد.!!
این که برخی می‌گویند قرآن به پیامبر (ص)می فرماید:
و ما انت علیهم به وکیل (تو وکیل مردم نیستی) و یا آیه و ما علینا الا البلاغ (تو فقط پیام برسان حالا مردم یا گوش می‌کنند یا گوش نمی کنند) می‌گوییم منظور قرآن رها کردن مردم به حال خود نیست!
ضمن اینکه با سیره رسول خدا (ص) و ائمه هدی (ع)در تناقض آشکار است.
و با آیات فراوان دیگر قرآن نیز مغایرت و تضاد جدی دارد.
این مقام مسئول تصریح کرد:آنهایی که معتقدند دولت اسلامی در قبال مردم،غیر از بیان مبانی دینی و نهایتاً تبلیغ شفاهی آن مسئولیت دیگری ندارد،
پس اساساً فلسفه تشکیل حکومت چه معنی و مفهومی خواهد داشت!!
آیات زیادی که در قرآن امر به معروف و نهی از منکر را واجب دانسته چه میشود؟!!
برخی برای ایران اسلامی نسخه‌ ی
واتیکانیسم را توصیه می‌کنند،که حکومت در قبال خیر و صلاح مردم و شوربختی انان غیر از ابلاغ شفاهی یا کتبی وظیفه و مسئولیت دیگری ندارد!!
در داخل کشور برخی ماموریت دارند که پرونده فتنه ۸۸ را پاکسازی،توان دفاعی را نابود، طرح سازش با آمریکا را تکمیل و مصادره پیروزی های رهبری برای لیبرالیسم داخلی را اجرا نمایند!
وی افزود:با ضعیف ترین مجلس ۴۰ سال انقلاب مواجه ایم که طرح استانی انتخابات را که سه بار در مجمع تشخیص و مجلس رد شده مجددا آن را مطرح می‌کنند که باعث لابی شدید گروه‌های قدرت و ثروت ،موجب اختلافات قومی،و ذبح نخبگان،ایجاد دو قطبی سازی در جامعه و خروش افرادمتدین وکارآمد و مردمی از گردونه ی انتخابات خواهد شد.
همانگونه که یکی از دلایل وجوب روزه داری برای همه مردم و ثروتمندان و اغنیا،جهت درک گرسنگی و مشکلات فقر است،مسئولین نیز چند ماه به جای حقوق نجومی،با حقوق کارگری و کارمندی زندگی کنند،آنگاه مشکلات اقتصادی کشور و مردم حل می‌شود.
حجت الاسلام بابائیان درپایان گفت:سهم دولت از کل بودجه ۹۸ ،۹۴ درصد، بودجه سایر دستگاه های غیر دولتی ۶ درصد ،۷۵ درصد بودجه که مربوط به شرکت‌های دولتی است اصلا در مجلس بررسی نمی‌شود!! بودجه شرکت‌های دولتی ۵۲ درصد افزایش و بودجه عمومی 13 درصد بودجه شرکت های دولتی در سال ۹۷، ۸۳۹ هزار

میلیارد تومان و در سال ۹۸ ,۱۲۷۴هزار میلیارد تومان کل بودجه برای دین و مذهب در سال فقط ۷ صدم درصد کل بودجه است!

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات