چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 03:12 ب.ظ

پایگاه خبری تحلیلی شمال کشور

تاریخ 1397-11-07 23:44:49
فرماندار بابل به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب خبرداد:

افتتاح پروژه های بابل با اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد ریال

مازنیوز:همگرایی و وحدت ملت سبب شد تا دشمن تمرکز خود را به سمت ایجاد اختلاف بین مسوولان و مردم سوق دهد اما در ۲۲ بهمن هرسال شاهد شکست خود در این حوزه خواهد بود.
افتتاح پروژه های بابل با اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد ریال

به گزارش مازنیوز  ، قربانعلی ولی زاده بورامعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد : کشور در مقطع حساسی قرار دارد آنچه امروز به آن نیازداریم ایجاد نشاط و امید در جامعه و فراهم کردن زمینه افزایش رضایتمندی مردم است.

وی با اشاره به اینکه چهل سالگی نظام جشن پختگی فکری و علمی ایران است، افزود: ما ملتی داریم که همیشه جلوتر از مسوولان حرکت و ثابت کردند پای #ارزشهای نظام و انقلاب وفادارند.

فرماندار بابل تصریح کرد: همگرایی و وحدت ملت سبب شد تا دشمن تمرکز خود را به سمت ایجاد اختلاف بین مسوولان و مردم سوق دهد اما در ۲۲ بهمن هرسال شاهد شکست خود در این حوزه خواهد بود.

ولی زاده خاطرنشان کرد: باید به گذشته نظام افتخار و به آینده نظام امیدوار باشیم باید در کنار هم باشیم و با وحدت در راستای ایجاداعتماد و باور عمومی جامعه گام برداریم.

این مسوول با اشاره به اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب پروژه های زیربنایی بابل با اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد، یادآور شد: نمایشگاه دستاورد انقلاب با همکاری ۴۵ دستگاه اجرایی در ۱۲۰ غرفه از ۱۲ تا ۱۶ بهمن با رویکرد مردمی برگزار
می شود.

فرماندار بابل با اشاره به اقدامات چهل ساله نظام در شهرستان بابل گفت: خانه بهداشت از ۳۰ خانه به ۱۷۷ خانه بهداشت، مراکز درمانی از ۹ به ۲۶ مرکز، آسفالت راه اصلی و فرعی از ۳۲۴ کیلومتر به هزار و ۵۷۸ کیلومتر، گازرسانی روستاها از صفر به ۴۱۰ روستا، طرح هادی از صفر به ۳۸۰ روستا، تعداد مدارس از ۱۴۷ به ۴۵۵ مدرسه، نرخ باسوادی از ۴۴درصد به بیش از ۹۷ درصد، تعداد سالن ورزشی از یک سالن به ۳۳ سالن، زمین ورزشی از یک قطعه به ۹۱ قطعه افزایش یافت و همچنین برخورداری ۳۸۵ روستا از شوری اسلامی و ۳۴۰ دهیاری از خدمات نظام است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات