چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

- شوراها و شهرداری ها

تاریخ 1398-04-28 21:26:47

عباس صالح زاده کلیددار شهرداری قائمشهر شد

مازنیوز: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید قائم شهر از سوی وزیر کشور خبر داد.
عباس صالح زاده کلیددار شهرداری قائمشهر شد

به گزارش مازنیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مهدی جمالی‌نژاد با اعلام این خبر گفت: دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور حکم انتصاب عباس صالح زاده ، شهردار جدید قائم شهر را امضا کرد.

وی افزود: بر اساس تبصره ۳ ماده۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از 200 هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.
متن حکم دکتر رحمانی فضلی در خصوص انتصاب عباس صالح زاده به این شرح است:
"در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب 1375.3.1 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر قائم شهر و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جناب‌عالی را به سمت شهردار قائم شهر منصوب می‌کنم.
امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد.
توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسوولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد."

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات