دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- شوراها و شهرداری ها

تاریخ 1392-12-22 02:33:35
خسرو ابراهیم زاده

وعده ۶ ماهه شورا در پروژه های عمرانی محقق شد

مازنیوز:خسرو ابراهیم زاده با اعلام اینکه  با تلاش شورا و شهرداری آمل، وعده ۶ ماهه شورا درراستای اتمام پروژه های عمرانی سال ۹۲ محقق شده است، اظهار داشت : شورای اسلامی شهرستان  آمل یکی از فعال ترین شورای شهر در استان می باشد
وعده ۶ ماهه شورا در پروژه های عمرانی محقق شد

خسرو ابراهیم زاده با اعلام اینکه  با تلاش شورا و شهرداری آمل، وعده ۶ ماهه شورا درراستای اتمام پروژه های عمرانی سال ۹۲ محقق شده است، اظهار داشت : شورای اسلامی شهرستان  آمل یکی از فعال ترین شورای شهر در استان می باشد

دومین نشست رسانه ای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان آمل با هدف تجلیل از خبرنگاران در پوشش کامل اخبار شهرستان و ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه سال ۹۲ و برنامه های آتی شورا برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در تعیین بودجه ۹۳، نگاه عمرانی و فرهنگی را در نظر گرفتیم، تصریح کرد : با تلاش شورا و شهرداری، هزینه شهرداری و سازمان ها در سال جاری نزدیک به ۵ درصد کاهش یافت. وی همچنین افزود : درسال ۹۲، بودجه عمرانی شهرداری را به مرز ۶۵ درصد و بودجه جاری را به ۳۵ درصد رساندیم.

ابراهیم زاده با بیان اینکه برای اولین بار درشهرداری تیم حسابرسی خواهیم داشت و نمایندگانی از سوی شورا بر عملکرد شهرداری نظارت خواهند کرد، تاکید داشت : شهرداری و سازمان ها موظف هستند پیش از آغاز پروژه ها، زمان اتمام هریک از آنها را اعلام کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه یکی از مشکلات امروز شورای چهارم و شهرداری آمل، سیاست های غلط دوره های گذشته دراجرای پروژه هاست اظهارداشت :اقدامات گذشته، هیچ عایدی جز جرایم و محکومیت های میلیاردی برای ما نداشته است.

ابراهیم زاده در ادامه با اشاره به مصوبات جدید شورا گفت : هیچ پروژه ای در سال جاری افتتاح و عملیاتی نخواهد شد مگر با پرداخت کامل مطالبات و وجوهات شهروندان.

 وی همچنین از واگذاری کیوسک های مطبوعاتی به خبرنگاران در اوایل سال جدید خبر داد و افزود : خبرنگاران عضو پانزدهم شورای شهر هستند.

در پایان، رئیس شورای شهر و اعضای حاضر در جلسه، به سوالات خبرنگاران پیرامون مشکلات و معضلات موجود در سطح شهر و ادارات پاسخ دادند.

 

ابراهیم زاده با بیان اینکه یکی از برنامه های بلند مدت شورا انتقال بازار شهید عراقی به مکان جدید می باشد تصریح کرد : فضای مدرسه طالقانی و بازار به یک مکان اداری تفریحی تجاری در مرکز شهرتبدیل خواهد شد.

 

رئیس شورای اسلامی آمل از تشکیل شورای ترافیک در شورای شهر خبر داد و گفت : مکان یابی برای احداث ۲ دوربرگردان درجهت کاهش ترافیک خیابان هراز در دستور کار شورا قرار دارد.

 

ابراهیم زاده با اشاره به اینکه یکی از تصمیمات  شورا نظارت برکار مجموعه شهرداری و سازمانهاست افزود : در این ۶ ماه بالغ بر ۶۰ ساعت را به رسیدگی به امور سازمان ها اختصاص دادیم و ریز صورت وضعیت مالی سازمانها دراتمام پروزه ها به شورا ارائه می شد.

 ابراهیم زاده در ادامه خاطر نشان کرد: در سال ۹۳ با همکاری نیروی انتظامی آمل از ساخت و سازهای غیرقانونی جلوگیری خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه آسفالت محلاتی که از سطح در آمدی پایینی برخوردارند رایگان خواهند بود اظهار داشت: برای سال ۹۳ درنظرداریم سنگفرش ۳۰ هزار مترمربع از خیابان های آمل به ویژه امام رضا و نور را به اتمام رسانیم.

در این جلسه، نعمت الله قربانی رابط خانه مطبوعات و رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی خبرنگاران آمل ، ضمن تقدیر از تلاش های بی شائبه شورا اسلامی در آبادانی شهر خواستار حضور خبرنگاران در صحن علنی شورا و تعامل بیشتر بااعضای شورا شد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات