دو شنبه، 01 مهر 98 ساعت 12:07 ق.ظ

- سیاسی

تاریخ 1398-06-03 15:09:51

افتتاح پروژه های هفته دولت پیوست رسانه ای داشته باشد

مازنیوز: احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی شفاف در خصوص دستاوردها و اقدامات نظام و دولت، خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد: اقدامات نظام و دولت باید از طریق رسانه ها و رسانه ملی در جهت افزایش نشاط و امید در جامعه اطلاع رسانی شود. ‎
افتتاح پروژه های هفته دولت پیوست رسانه ای داشته باشد

به گزارش مازنیوز به نقل از روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی شفاف در خصوص دستاوردها و اقدامات نظام و دولت، خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی بر ضرورت پیوست رسانه ای برای مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در هفته دولت تاکید کرد.

استاندار با بیان این که اقدامات نظام و دولت باید از طریق رسانه ها و رسانه ملی در جهت افزایش نشاط و امید در جامعه اطلاع رسانی شود، گفت: رسانه ها باید در جریان اقدامات بخش دولتی و خصوصی در هفته دولت قرار گیرند و پروژه ها را بهنگام اطلاع رسانی نمایند.

حسین زادگان اظهار داشت: امیدآفرینی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری در برنامه های گرامی داشت هفته دولت گنجانده شود و یکی از زمینه های اصلی تحقق آن اطلاع رسانی دستاوردهای نظام و دولت به مردم است.

وی افزود: پاسخگویی و اطلاع رسانی شفاف به مردم باید همواره در دستور کار مدیران باشد‌.

استاندار بر نقش موثر روابط عمومی ها در این راستا تاکید کرد و یادآور شد: همکاری و تعامل روابط عمومی ها و رسانه ها برای بیان اقدامات و برنامه ها بسیار ضروری و تعیین کننده است‌.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات