چهار شنبه، 13 فروردین 99 ساعت 03:01 ق.ظ

- سیاسی

تاریخ 1398-11-21 18:07:09
فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد:

تحویل ۲۰۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی تا پایان سالجاری در مازندران

مازنیوز: فرمانده سپاه کربلا مازندران از تحویل ۲۰۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی تا پایان سالجاری در این استان خبر داد.
تحویل ۲۰۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی تا پایان سالجاری در مازندران

سردار محمدحسین بابایی یکشنبه ۲۰ بهمن ماه در مراسم افتتاحیه پروژه‌های محرومیت‌زدایی که به مناسبت ایام الله دهه فجر در روستای کمانگر شهرستان بابل برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهداف متعالی ما با رای دادن به نظام جمهوری اسلامی رفاه نسبی مردم زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی تصریح کرد: تلاش و مدیریت امیرالمومنین علی (ع) در طول مدت عمر کوتاه خود که دائم از ناحیه دشمنان داخلی در جنگ بود به گونه ای بود که مامورین زکات در روستاها نتوانستندمستحقی را پیدا کنند چون رفاه نسبی به وجود آمده بود.
فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) که فرمودند من یک موی کوخ نشینان را با همه کاخ نشینان را عوض نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: نداشتن خوی کاخ نشینی ارزش انقلاب است که بعضی ها در طول این ۴۱ سال از آن فاصله گرفتند.
بابایی با بیان اینکه بعضی ها طوری زندگی می‌کنند که در مقایسه با کاخ‌های قبل انقلاب چیزی کم ندارد، یادآورشد: باید مسیر انقلاب را با شجاعت و اعتقاد زنده و پاینده نگه داشت و در زندگی سربازی امام علی (ع) ،امام خمینی (ره)و امام خامنه ای را داشته باشیم.
وی ادامه داد: ثروت و پیشرفت در جامعه باید به عدالت برای همه باشد و این یک ارزش است.
فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه کشور ایران از زمان ملی شدن صنعت نفت توسط انگلیسی‌ها تحریم شد، افزود: بعد توسط آمریکایی‌ها ادامه پیدا کرد و به محض پیروزی انقلاب اسلامی تحریم کشور ایران قطعی شد.
بابایی با اشاره به اینکه آخرین حربه دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی است، ادامه داد: نیروهای انقلابی در ده اول انقلاب در مقابل ۵۵ کشور ظالم ایستادند و بعضی افراد از سال ۹۱ در جنگ تمام عیار اقتصادی مانند زمان اول انقلاب تمام زندگی خود را برای این جنگ گذاشتند.
وی با بیان اینکه ۷۰۰ گروه جهادی استان در کنار سایر گروه‌ها برای جنگ اقتصادی تلاش می‌کنند، تصریح کرد: سپاه با شعار «سپاه از مردم با مردم برای مردم »باید با ادامه این مسیر نورانی درهمه جبهه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی امنیتی و نظامی کاری کینم که این کشور آماده شود.
فرمانده سپاه کربلا مازندران در وصف سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: هر کس ایمان به خدا بیاورد و عمل صالح انجام دهد خدا در دل مردم برای او محبت قرار می‌دهد، عمل صالح حاج قاسم سلیمانی زمانی نجات مردم از تیغ کین شیطان صفتان داعشی سرباز آمریکا و اسرائیل بود و زمانی هم کمک به سیل زدگان جنوب بود و زمانی امدادرسانی غذا و دارو به یمن بود و این عمل صالح اورا به مقام بالا رساند.
بابایی با اشاره به طرح بزرگ در عرصه محرومیت‌زدایی با هدف توانمند سازی افراد و خروج از شرایط مددجویی در همه موضوعات عنوان کرد و اظهار کرد: محرومیت‌زدایی در ابعاد مختلف عمرانی، اشتغال‌زایی، کارآفرینی، اقتصاد مقاومتی، ایجاد تشکل‌های اقتصادی خود اتکا شروع شده است که پس از این  پایگاه‌های مقاومت متولی و مساجد محور کار می‌شود.
وی یادآورشد: ۲۹۶ پروژه در دهه فجر توسط سپاه کربلا در سراسر استان به افتتاح رسید و تا پایان سال ۲ هزار پروژه محرومیت‌زدایی تحویل داده می‌شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات