یک شنبه، 10 فروردین 99 ساعت 16:01 ق.ظ

- سیاسی

تاریخ 1398-12-19 02:31:35
در پی بستری شدن یادگار هشت سال دفاع مقدس؛

برای سلامتی جانباز شیمیایی سرهنگ قاسمی دعا کنید

مازنیوز:سرهنگ رمضان قاسمی جانباز شیمیایی 8 سال دفاع مقدس و معاون اسبق فرماندهی انتظامی استان مازندران در بیمارستان راز قائم‌شهر بستری به دلیل مشکلات حاد ریوی در بیمارستان بستری شد.
برای سلامتی جانباز شیمیایی سرهنگ قاسمی دعا کنید

وی که سابقه حضور ۶۰ ماهه در جبهه های دفاع مقدس را دارد مفتخر به جانباز شیمیایی ۵۰ درصد بوده و در دوران تصدی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشت و به لحاظ تعامل موثر با رسانه‌ها به چهره‌ای رسانه‌ای تبدیل شد و به همین خاطر محبوبیت زیادی در میان اصحاب رسانه دارد.

سرهنگ پاسدار رمضان قاسمی که همواره از عوارض شدید شیمیایی شدن در جبهه‌های حق علیه باطل رنج می‌برد بارها به همین علت در بیمارستان‌های مختلف بستری شد و بطور مرتب از داروهای خاص بیماری‌های ریوی استفاده می‌کند.

سعه صدر، اخلاق نیکو، تواضع و صمیمت مثال‌زدنی سرهنگ پاسدار رمضان قاسمی از ویژگیهای بارز این جانباز دفاع مقدس است، برای سلامتی جانباز شیمیایی سرهنگ پاسدار رمضان قاسمی و دیگر بیماران همه با هم دعا کنیم.

ابوالقاسم قاسمی فرزند این جانباز دفاع مقدس در تماس تلفنی با خبرنگار مازنیوز از مردم برای سلامتی پدرش و تمام بیماران طلب دعای خیر کرد و گفت: پدرم هم‌اکنون در بخش ای سی یو بیمارستان رازی قائمشهر بستری است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات