یک شنبه، 10 فروردین 99 ساعت 04:01 ب.ظ

- سیاسی

تاریخ 1398-12-20 23:08:55

سرهنگ پاسدار رمضان قاسمی از جانبازان دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست

مازنیوز: مردمداری،اخلاق نیکو،سعه صدر،پاک دستی و ساده زیستی از ویژگیهای ممتاز زنده یاد رمضان قاسمی بود که باعث پیوند ناگسستنی او با مردم شده بود.
سرهنگ پاسدار رمضان قاسمی از جانبازان دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست

همزمان با سالروز رحلت بزرگ پرچمدار نهضت کربلا حضرت زینب کبری (س)، سرهنگ پاسدار رمضان قاسمی از جانبازان شیمیایی دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

وی که سابقه حضور ۶۰ماهه در جبهه های نبرد حق علیه راباطل را در کارنامه داشت سالها به عنوان معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران منشا خدمات ارزنده ای بود که هیچ وقت فراموش نخواهد شد.

زنده یاد رمضان قاسمی که بصورت مستمر از عوارض شیمیایی ریوی رنج می برد ، ده روز پیش به همین علت در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان رازی قائم شهر بستری شد که ساعتی پیش روح مطهرش که سرشار از عشق به امام ( ره) و شهدا بود بسوی ملکوت اعلی پرواز کرد . 

مردمداری،اخلاق نیکو،سعه صدر،پاک دستی و ساده زیستی از ویژگیهای ممتاز زنده یاد رمضان قاسمی بود که باعث پیوند ناگسستنی او با مردم شده بود.

مرحوم رمضان قاسمی در سن ۱۳سالگی عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شد و تا پایان جنگ در جبهه های نبرد حضوری مستمر داشت و در چندین مرحله مجروح و مصدوم ش.گردید و سرانجام نیز به افتخار جانباز شیمیایی (۵۰درصد) نائل آمد.

گفتنی است خانواده قاسمی از خانواده های انقلابی و شناخته شده شهرستان جویبار و شهر کوهی خیل به شمار می روند که چند شهید و جانباز تقدیم نظام اسلامی نمودند .

« ماز نیوز » رحلت شهادت گونه این دلاور مرد عرصه ایثار و شهادت را به خانواده داغدارش و همه همسنگران و همرزمانش تسلیت می گوید .

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات