دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- سیاسی

تاریخ 1393-08-04 00:17:08
سید کریم سجادی فرماندار بابلسر

راه‌های دسترسی به مدارس این شهرستان باید ایمن‌سازی شود.

مازنیوز:کریم سجادی در جلسه شورای ترافیک در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر اظهار داشت راه‌های دسترسی به مدارس ایمن‌سازی شوند.
راه‌های دسترسی به مدارس این شهرستان باید ایمن‌سازی شود.

فرماندار بابلسر گفت: راه‌های دسترسی به مدارس این شهرستان باید ایمن‌سازی شود.

وی با بیان اینکه باید از مصوبات حمایت کنیم و هیچ بهانه‌ای در این امر پذیرفته نیست، بیان داشت: در جلسه شورای ترافیک نظر کارشناسی برتر نظر نیروی انتظامی و شهرداری است، پس نیاز بوده، فرماندهان انتظامی و شهرداران با نظر کارشناسی در جلسه حضور یابند.

سجادی با اشاره به اینکه فرماندار بابلسر تابع قانون است و از قانون تبعیت می‌کند، عنوان کرد: نیروی انتظامی موظف است با اجرای قوانین و مقررات در سطح شهر مردم را ملزم به رعایت قانون کند.

فرماندار بابلسر با تاکید به نظارت و ساماندهی خودروها و ایجاد محیطی امن برای شهروندان، ادامه داشت: تابلوهای انتظامی در سطح شهر نصب و خودروهای مسافربری را به داخل پایانه هدایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: فک پلمب نیز برابر ضوابط و مقررات بوده و اجازه نظرات شخصی داده نشود.

معاون فرماندار بابلسر نیز اظهار داشت: برگزاری مراسمات عزاداری در ایام محرم نشان از عشق و وفاداری شیعیان به ائمه اطهار به‌ویژه امام حسین(ع) است.

رضا محسن‌پور با اشاره به اهمیت برگزاری جلسه شورای ترافیک حضور مدیران مربوطه به جلسه را ضروری برشمرد و افزود: هیچ مدیری اجازه ندارد در وسط جلسه، جلسه را ترک کند.

وی با بیان اینکه مدیران باید بدون هیچ بهانه‌ای مواردی که در جلسه مصوب می‌شود را بپذیرند و اجرایی کنند، گفت: برخی از مدیران خود در جلسه حضور نمی‌یابند و کارشناسان خود را می‌فرستند و بعد از تصویب مصوبات به بهانه اینکه ما خود در جلسه حضور نداشتیم از پذیرش مصوبات خودداری می‌کنند که این امر به هیچ وجه پذیرفته نیست.

محسن‌پور با تاکید به ساماندهی خودروهای مسافربری بابل به بابلسر بیان داشت: نیاز است پایانه تمام خودروهای مسافربری را به داخل پایانه مرکزی انتقال داده و از فعالیت خودروهای شخصی جلوگیری کند.

وی با اشاره به ضرورت احداث زیرگذر در کمربندی بابلسر یادآور شد: احداث این زیرگذر از بسیاری حوادث و ترافیک می‌کاهد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات