چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 05:12 ب.ظ

- سیاسی

تاریخ 1393-10-09 23:47:51
محسن گرجی کارشناس مسائل سیاسی:

9 دی برای نسل‎های آینده هم یک افتخار تاریخی می‌شود

مازنیوز:محسن گرجی کارشناس مسائل سیاسی گفت فتنه 88 با درایت رهبر معظم انقلاب خنثی شد و در آن زمان حساس معجزه ای به‎نام نهم دی را رقم زد که در تاریخ این کشور ماندگار شده است و نسل های آینده هم از این روز در تاریخ با افتخار یاد می کنند.
9 دی برای نسل‎های آینده هم یک افتخار تاریخی می‌شود

محسن گرجی در گفت‌وگو با بلاغ در ساری، 9 دی را یکی از نمادهای ولایتمداری مردم ایران دانست و اظهار داشت: ملت ایران در نهم دی 88 نشان داد که برای دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت و رهبری حاضر است جان خود را هم بدهد.

وی با بیان اینکه حرمت‌شکنی ارزش‌ها در عاشورای 88 توسط فتنه‌گران علاوه بر نشان دادن ماهیت انحرافی این جریان، باعث شد خشم و غیرت مردم به جوش آید، افزود: به دنبال خروش ملت، حماسه تاریخی 9 دی در دفاع از ولایت و ارزش‌ها رقم خورد و منشأ بسیاری از تحولات دیگر قرار گرفت.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به حضور عظیم ملت ایران در این حماسه بی نظیر، بیان کرد: سیل جوشان مردم مازندران چه در یک روز قبل یعنی 8 دی و چه همزمان با مردم پایتخت در روز 9 دی حماسه‌ای کم‌نظیر در طول تاریخ انقلاب بود که بصیرت و غیرت دینی ساکنان دیار علویان را به نمایش گذاشت.

این فعال رسانه‌ای با عنوان اینکه مردم ایران اسلامی بار دیگر پرشور به صحنه آمدند، خاطرنشان کرد: فتنه 88 با درایت رهبر معظم انقلاب خنثی شد و در آن زمان حساس معجزه ای به‎نام نهم دی را رقم زد که در تاریخ این کشور ماندگار شده است و نسل های آینده هم از این روز در تاریخ با افتخار یاد می کنند.

گرجی با تاکید به اینکه حضور گسترده و قهرمانانه مردم سبب شد دشمنان به عقب بروند و در لانه‌های خود بخزند، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی هیچگاه حماسه نهم دی را فراموش نمی کنند، چرا که درس بزرگی برای‌ ملت ما محسوب می‌شود.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: دو نقطه نهایی و طلایی این حماسه در جاودانگی اتحاد مردم و ولایت و نمایشی از غیرت ملت ایران در دفاع از نظام، ولایت فقیه و ارزش‌ها بود.

گرجی با بیان اینکه حضور بصیرانه مردم پشت سرولایت، بساط فتنه را در جای خود خاموش کرد، ابراز داشت: با تدبیر مقام معظم رهبری برخی افراد که با حمایت قدرت‌های شیطانی و استکباری، جایگاه انقلاب اسلامی و ولایت را نشانه گرفته بودند، با این حرکت مردمی خنثی شد.

این فعال رسانه‌ای اذعان داشت: مردم ایران اسلامی نشان دادند با تمام وجود در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان می‌ایستند و حضور پرشورشان نشان‌دهنده پایداری در مسیر نظام، ولایت و خون پاک شهیدان است.

کارشناس مسائل سیاسی در پایان با بیان اینکه 9 دی، حماسه غیرت‌مندانه و شرافت‌مندانه ملت ایران برای حفظ اصالت ملت بزرگ ایران جاودانه خواهد ماند، تصریح کرد: ملت ایران افتخار دارد در سایه وحدت، امامت و ولایت نظام مبتنی بر باورهای دینی و اعتقادات حرکت کند و این حرکت شجاعانه برای همیشه جاودانه می‌مانند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات