دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 06:06 ب.ظ

- سیاسی

تاریخ 1393-10-15 00:05:10

امام‌جمعه فریدونکنار گفت: فرماندار جدید برای آمدن به فریدونکنار شجاعت به خرج داده است.

مازنیوز:حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی قدس این شهرستان، با انتقاد از نوع حجاب مردان و زنان جامعه، اظهار داشت: حجاب از نکات تاکید شده در اسلام است
امام‌جمعه فریدونکنار گفت: فرماندار جدید برای آمدن به فریدونکنار شجاعت به خرج داده است.

حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی قدس این شهرستان، با انتقاد از نوع حجاب مردان و زنان جامعه، اظهار داشت: حجاب از نکات تاکید شده در اسلام است و اگر کسی آگاهانه از این امر سرپیچی کند، از زمره مسلمانان خارج می شود.

وی تصریح کرد: مردان باید مواظب ناموس خود باشند، خروج زن از خانه باید با عفت و حجاب همراه باشد تا موجب طمع هوس بازان نشوند، همه ما موظف به رعایت این فریضه الهی هستیم.

خطیب جمعه فریدونکنار خاطرنشان کرد: وضعیت ظاهری برخی از زنان برای مردان تحریک کننده است و آنها را به فساد می کشند، متاسفانه یکی از مهم‌ترین آسیب های بی حجابی از هم پاشیدن استحکام و بنیان خانواده است که منجر به افزایش طلاق نیز می شود.

جلالی افزود: مردان نیز باید حجاب خود را رعایت کنند و موجب تحریک زن نامحرم نشوند.

امام جمعه فریدونکنار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخاب فرماندار جدید فریدونکنار، اذعان داشت: فرماندار جدید برای آمدن به فریدونکنار شجاعت به خرج داده است، ما به این مسئول تبریک می گوئیم اما وی باید برای مشکلات مردم بکوشد.

وی ادامه داد: مردم شهید‌پرور فریدونکنار هنوز به حق و جایگاه واقعی خود در استان نرسیده اند و شاهد نواقص زیادی در این شهرستان هستند.

جلالی خاطرنشان کرد:امیدواریم با تلاش شما مشکلات، امنیتی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان برطرف شود.

امام جمعه فریدونکنار همچنین با اشاره به میلاد پیامبر اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت، اظهار داشت: وحدت رمز پیروزی اسلام است اما این اتحاد به معنی آن نیست که از عقاید خود دست برداریم بلکه باید بر مشترکات خود این عامل حیات بخش را حفظ کنیم و در برابر دشمن نیز متحد باشیم.

وی افزود: وحدت در برابر دشمن لازم است و باید برای دفاع از کیان اسلام و عقاید مشترک قرآن و پیامبر در یک خط باشیم، باید این اتحاد را حفظ کنیم و اگر هر کس به هر شیوه ای بخواهد این عامل را در بین مسلمانان کمرنگ کند به شدت برخورد می کنیم.

جلالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رزمایش ارتش در آبهای خلیج فارس، اذعان داشت: پیام این رزمایش برای دوستان ما در منطقه صلح و امنیت و برای دشمنان اعلام آمادگی برای دفاع همه جانبه از استقلال تمامیت مرزی کشورمان بود.

وی به حوادث اخیر بحرین اشاره و تصریح کرد: در انتخابات اخیر کشور بحرین کمتر از ۴۰ درصد مردم شرکت کردند و به دولت و روسای آن رای ندادند در واقع دولت بحرین فاقد مشروعیت قانونی است.

امام جمعه فریدونکنار در پایان تاکید کرد: کشورهای مدعی حقوق‌بشر مهر سکوت بر لب زدند و خواسته مسلمانان جهان و ما این است که هرچه زودتر شیخ علی سلمان دبیرکل حزب الوفاق بحرین را آزاد کنند که این به سود منامه است.

منبع:بصیرنیوز فریدونکنار

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات